Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği

İMSAD, 2 Nisan'da sektörle buluşuyor!

Sektörden Haberler Emine Pile 30.03.2015
Türkiye İMSAD, üç ayda bir düzenlediği Gündem Buluşmaları için 2 Nisan Perşembe günü sektörün önde gelen isimlerini ağırlayacak.
Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği'nin (Türkiye İMSAD) üç ayda bir düzenlediği ‘Gündem Buluşmaları' toplantısı 02 Nisan Perşembe günü, Ortaköy Feriye Lokantası'nda, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek. ‘2015-2016 Türkiye Ekonomisi İçin Zorlu Dönem - AB İlişkileri ve Transatlantik Yatırım Ortaklığı Anlaşması' konusunun ekonomi gündemine taşınacağı toplantı, Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar'ın açılış konuşması ile başlayacak.

Avrupa Birliği ve Küresel Araştırmalar Derneği Başkan Yardımcısı Can Baydarol'un konuk konuşmacı olarak katılacağı toplantıda, Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ve Dr. Can Gürlesel, 2015 Mart Aylık Sektörel Raporu'nda yer alan veriler ışığında; Türkiye-Dünya ekonomisi, inşaat ve inşaat malzemeleri sektörü ilk çeyrek sonuçlarını değerlendirerek, 2015 beklentileri ve öngörülerini paylaşacaklar. 

Söz konusu toplantı 2 Nisan Perşembe Ortaköy Feriye Lokantası'nda Hamdi Saver Salonu'nda 09.00'da başayacak. 

Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları