İdris Güllüce

İdris Güllüce ‘Yeni Türkiye’nin Şehir Vizyonu’nu anlatacak!

Sektörden Haberler Emine Pile 24.02.2015
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Esenler’de düzenlenecek olan konferansa katılarak şehir vizyonunu anlatacak.
ESD - Esenler Belediyesi ile İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği'nin (AY-BİR) ortaklaşa düzenlediği konferanslar serisinde Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce 'Yeni Türkiye'nin Şehir Vizyonu'nu anlatacak. 

Şehrin gelecek vizyonunun masaya yatırılacağı "Yeni Türkiye Konferansları" Esenler Belediyesi ile İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği (AY-BİR) tarafından Esenler'de düzenlenecek.  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin vereceği 'Yeni Türkiye'nin Şehir Vizyonu' konulu konferans, Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Konferans, 28 Şubat Cumartesi günü saat 14.00'da başlayacak. 

Konferansta Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu,  İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği Başkanı (AY-BİR) Prof. Dr. Yusuf Balcı da birer konuşma yapacak. Konferansa, Esenler Belediyesi Şehir Düşünce Merkezi Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Şehir Düşünce Merkezi Bilim Kurulu Üyeleri Doç. Dr. Ebru Erdönmez, Yrd. Doç. Dr. Aynur Can, Mimar Prof. Dr. Tülin Görgülü başta olmak üzere çeşitli üniversitelerden öğretim üyeleri, mimarlık ve mühendislik fakültelerinden öğrenciler, imar ve şehircilikle ilgili teknik heyetler katılacak. 

İdris Güllüce Yeni Türkiye’nin Şehir Vizyonu Yeni Türkiye Konferansları