İdris Güllüce

İdris Güllüce genel seçimlerde sıra heyecanı yaşıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 10.04.2015
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce 7 Haziran'daki genel seçimlerde daha önce Recep Tayyip Erdoğan’ın girdiği sıradan seçimlere katılacak.
Dünya Kadastro Zirvesi'nin tanıtım toplantısında açıklamalar yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önceki seçimlerde aday olduğu AK Parti İstanbul 1. Bölge 1. sıradan aday gösterilmesini yorumladı. 

Güllüce, "Bu bir şereftir, Beni böyle bir yere layık gördüğü için gerek Başbakanımıza, gerek partimizin üst kurullarına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. Bakan Güllüce ayrıca, “Heyecanlıyım tabi, heyecanlı olunmaz mı?”diyerek duygularını dile getirdi.

“Her saniyenin hesabı var”

Bakan Güllüce yeniden bakan olması durumda yöneltilen soruya Güllüce,  “Mahkeme kadıya mülk değildir. Dünyada ve siyasette hiçbir şey baki değildir. Ne kadar süre bakanlık yapacağımızı bilemeyiz. Fakat görevde bulunduğumuz süre içinde bir saniyeyi bile boşa geçirmemek kaydı ile hareket ederiz. Aldığımız her nefesi millet adına israf edilmeden kullanılmasını isteriz. Elimizden gelen gayreti sarf ederiz” şeklinde konuşarak toplantısını noktaladı. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce 7 Haziran genel seçimleri Recep Tayyip Erdoğan