Füsun Phillipson

'Hiç bu kadar etkin bir ağustos ayı olmamıştı'

Sektörden Haberler Emine Pile 06.09.2016
FYP Proje Geliştirme ve Pazarlama Kurucusu Füsun Yılmaz Phillipson, Dubai Cityscape Global 2016’da Emlaktasondakika.com’un canlı yayınına katıldı.
FYP Proje Geliştirme ve Pazarlama Kurucusu Füsun Yılmaz Phillipson, Dubai'de bugün başlayan Dubai Cityscape Global'de fuar değerlendirmesinde bulundu.  

Yılmaz Phillipson "Ana firmalarımız, markalı projelerimiz, ana yatırımcılarımızın hepsi burdalar. Bu bizim için önemli. Türkiye olarak konumumuz iyi görünüyor. Bugünkü genel kalabalık da iyiydi" dedi. 

Gayrimenkul fuarlarında projenin satışının ötesinde Türkiye'nin imajı, sektörün imajı gibi faktörlere daha detaylı bakarak daha uzun soluklu ve sürdürülebilir olmasının gerektiğini belirten Füsun Yılmaz Phillipson, detaylı bir planlama ile yürünmesi gerektiğini ifade etti. 

Füsun Yılmaz Phillipson, Türkiye genelindeki satışlarda sorun olmadığını belirtti. Yılmaz Phillipson, GYODER kampanyasının çok başarılı olduğunu ve satışlara ivme getireceğini ifade etti. 

"GYODER kampanyası, zor bir süreçti. Sektöre büyük ivme getirdi. Hiç bu kadar etkin bir ağustos ayı olmadı. 0.70, 120 ay çok önemli bir fırsat. Bunun etkisi çok olumlu oldu" dedi. 

Füsun Yılmaz Phillipson fyp proje geliştirme cityscape 2016