DAP A Ofis / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP A Ofis projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstmarina

“Hayat tatil olsa…” diyenler, buradan başlayın

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.02.2015
Soğuk kış günlerinde insanın içini ısıtan reklam kampanyası DAP Yapı’dan geldi. Şubat ayında İstMarina’dan konut alanlar Maldivler’in yolunu tutuyor.
Kartal'da gerçekleştirdiği İstMarina ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başaran DAP Yapı, bu alışkanlığını sürdürmeye devam ediyor. Dünya'nın En İyi Yapı Geliştirme Ödülü'nü alan İstMarina, Şubat ayı boyunca projede çok az kalan konutlardan alım yapanlara, 100 bin liraya kadar indirim ve Maldivler'de rüya gibi bir tatil armağan ediliyor. İstanbul'dan Maldivler'e kadar gidiş dönüş uçak bileti ile Water Bungalow'da çift kişilik odalarda 3 gece veya 5 gece tam pansiyon konaklamayı içeren tatili kazanmak için çabuk olmak gerekiyor. Çünkü Şubat ayı sonuna kadar geçerli olacak Sevgililer Günü Kampanyası'ndan çok az sayıda kalan rezidans dairelerden satın alanlar yararlanabilecek. 

İstMarina'da yeni bir hayata kapınızı aralayın

Emlak Konut GYO ve DAP Yapı işbirliği ile Kartal'da gerçekleştirilen İstMarina'da ihtiyaca yönelik birbirinden farklı tiplerde 1+0'dan 5+1'e 1463 konut yer alıyor. 34 metrekare ile 720 metrekare arasında değişen farklı seçeneklerin yer aldığı projede tüm rezidansların adalar manzarasına sahip büyük terasları bulunuyor. 

Ulaşımın merkezinde

Birçok ilki de bünyesinde barındıran proje, yolların kesişim noktasında yer alıyor. Hava ve deniz ulaşımındaki kolaylıkların yanı sıra hızlı tren hattının da yürüme mesafesinde olması projeye yatırımı değerli kılıyor. Projenin kısa vadede yüzde 100, uzun vadede yüzde 300 prim yapacağı öngörülüyor. KDV oranının yüzde 1 olması da avantaj arz ediyor.

DAP Yapı Ziya Yılmaz Maldivler Tatili İstMarina