Bizim Evler 6 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizimevler6

Havaalanı bağlantılı yaşayanlar konutu Bizimevler’den alıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 13.08.2015
Ispartakule’de 5 bin 500 konut inşa eden Bizimevler, konutlarının kitlesini dünyaya entegre bir kesim oluşturuyor.
Lokasyon itibari ile çevre yollarına, toplu ulaşıma, metroya ve 3. Havalimanı'na yakın bir bölgede geliştirilen Bizimevler'in 7 etabı da dünyaya entegre yaşayan bir kitleye hitap ediyor. Temiz havası ve düzenli kentleşmesi ile dikkat çeken Ispartakule'de yer alan Bizimevler, geleceğin İstanbul'un da parmakla gösterilecek bir bölge oluyor.
Lokasyondan dolayı farklı bir kitlenin oluştuğuna dikkat çeken Bizimevler Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet Erhan Değerli, Ispartakule'nin devletin desteği ile geliştiğini ve kendilerinin de özel sektör olarak üzerlerine düşeni en iyisiyle yerine getirmeye çalıştıklarını ifade etti.

Her türlü ulaşıma yakın

Ulaşım imkanlarının geniş olduğunu ifade eden Değerli, “Avrupa'nın en büyük havalimanına bağlantı yolu üzerindeyiz. Ayrıca Kabataş Beşiktaş ve Mecidiyeköy'den gelen metro hattının durağının da üzerindeyiz. Her yere kesintisiz buradan gidebileceksiniz. Yeni İstanbul, hızlı tren ve Kanal İstanbul ile bölgenin yarınların ile ilgili beklentileri en üste çıkacak” dedi.

Devletin yatırımları teşvik edici oluyor 

Değerli, “Metro, 3. Havalimanı, 3. Köprü yolu, gibi devletin bölgeye devlet yatırım olarak geliyor. Birde havalimanı ile ilgi olarak işleri olan bir müşteri kitlesi oluştu. Bunlarda havalimanına yakınlığından dolayı bizden alım yapıyorlar. Yakında Marmaray Halkalı'ya geldikten sonra Ispartakule ile bağlantısı oluşturulacak. Buradan her yere ulaşılabilecek. Bu bölgenin 25 yıl sonrasını siz hayal edin artık” diyerek sözlerini noktaladı.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com
 

Ispartakule Bizimevler Mehmet Erhan Değerli İhlas Yapı