Divan Rezidans, Spradon Quartz

Halkalı ve Bahçeşehir’den ev alana eşyaları hediye

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
Markalı konut projelerindeki fırsat evleri avantajlı ödeme planlarıyla satışa çıkaran evdekifirsat.com, şimdide evin eşyalarını hediye ediyor.
Hem konut alıcıları hem de yatırımcılar her hafta yeni bir kampanyayla yeni bir avantaj programları yapan evdekifirsat.com, bu hafta yeni ev sahibi olanların eşyalarını karşılıyor.

Yeni bir kampanya fırsatı ile konut sektörünü şaşırtmaya hazırlanan evdekifirsat.com, sektörde bir ilk olacak uygulamaya imza atıyor. Kampanya ile siteye üye olan, Halkalı ve Bahçeşehir bölgelerinde 17-26 Nisan 2015 tarihleri arasında 2+1 konut alanlara davlumbaz, fırın, set üstü ocak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve klima hediye ediliyor. 

Şaşırtan fırsatlar sunuyor

Sektöre yepyeni bir hareket getirecek bu kampanya atağı, sürpriz hediyeler ve indirimlerden oluşacak. Bu arada evdekifirsat.com'da yer alan konutlarda hemen teslim, peşinatsız, ayda 1.850 lira taksitle ödeme avantajları da devam ediyor.

Yatırım ya da oturma amaçlı hemen teslim ev sahibi olmak isteyenler 7/24 projeleri www.evdekifirsat.com üzerinden 3D turla da inceleyebiliyor ve ödeme planlarıyla ilgili özel taleplerini satış ofislerine iletebiliyorlar. 
Evdeki Fırsat markalı konut projelerinde yerleşmiş düzeni, peyzaj alanları, sosyal ve spor tesisleriyle ev satın almak isteyenler için Bahçeşehir ve Halkalı'da projelerin içinden 1+1'den villa tipi eve kadar uzanan geniş bir portföy sunuyor. Site portföyüne kısa sürede yeni projelerin eklenmesi bekleniyor. 

https://twitter.com/evdekifirsat
https://www.facebook.com/evdekifirsatcom
https://www.instagram.com/evdekifirsat
http://blog.evdekifirsat.com

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Markalı konut projeleri evdekifirsat.com kampanya