Bizimtepe Aydos / Halk GYO - Vakıf GYO

Halk GYO - Vakıf GYO firmasının Bizimtepe Aydos projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Feyzullah Yetgin

Halk GYO Genel Müdürü Feyzullah Yetgin oldu!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 18.07.2016
Halk GYO tarafından yapılan açıklamada Feyzullah Yetgin'in yeni genel müdür olduğu duyuruldu.
Halk GYO'nun açıklaması şu şekilde;

"Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından, Genel Müdürlük görevini vekaleten yürüten Genel Müdür Yardımcısı Sayın Şeref AKGÜL'ün vekaletinin 17.07.2016 tarihi itibariyle kaldırılarak, 18.07.2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Sayın Feyzullah YETGİN'in Şirketimize Genel Müdür olarak atanmasına karar verilmiştir."

Dr. Feyzullah Yetgin kimdir?

Doç. Dr. Feyzullah YETGİN, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun olduktan sonra aynı üniversitede yüksek lisans çalışmasını tamamladı. Daha sonra Marmara Üniversitesi, Bankacılık Anabilim Dalında Doktorasını yaptı. 2012 yılında Finans Anabilim Dalında Doçent unvanı aldı. Pennsylvania Üniversitesinde akademik çalışmalarda bulunan Yetgin çalışma hayatına 1989 yılında Kale Kimya A.Ş.'de başladı. Daha sonra sırasıyla; Halk Finansal Kiralama A.Ş., Demir Finansal Kiralama A.Ş., Kent Finansal Kiralama A.Ş., Finans Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de yöneticilik yaptı. 2003-2009 yılları arasında T.C. Başbakanlık TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş.'de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. 2010 yılından 2013 yılına kadar Çalık Gayrimenkul Ticaret A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapan Yetgin, 2013 yılından itibaren Çalık Gayrimenkul Ticaret A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Üyeliğine atanmıştır. Misafir öğretim görevlisi olarak 2004- 2010 yılları arasında, Kadir Has Üniversitesinde Finans ve Bankacılık Yüksek Lisans programında Mortgage ve Seküritizasyon dersi vermiştir. Akademik Dergilerde yayınlanmış makaleleri ile Mortgage Sistemi: Türkiye (Teori – Uygulama) adlı kendisinin ve Gayrimenkul Değerlemesi konulu ortak yazılmış kitapları bulunmaktadır.

Halk GYO Feyzullah Yetgin