Bizimtepe Aydos / Halk GYO - Vakıf GYO

Halk GYO - Vakıf GYO firmasının Bizimtepe Aydos projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Halk GYO Finans Merkezi Kuleleri

Halk GYO, Finans Merkezi Kuleleri'ne start veriyor

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 29.04.2016
Halk GYO, Finans Merkezi Kuleleri'nin inşaatı için ana yüklenici seçecek.
Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesi kapsamında inşa edeceği Halk GYO Finans Merkezi Kuleleri'nin ana yüklenici firma ön yeterlilik seçim sürecini başlattı. 

Halk GYO Finans Merkezi Kuleleri, İstanbul - Ümraniye, Küçükbakkalköy Mahallesi, F22D23D4C Pafta, 3328 ada, 4 parselde 16 bin 337 metrekare ve F22D23D4C pafta, 3328 ada, 11 parselde 12 bin 394 metrekare alan üzerine inşa edilecek.

halk gyo finans merkezi kuleleri

Ön yeterlilik başvurusunda bulunmak isteyen firmalar www.halkgyo.com.tr internet sitesinden veya Halk GYO Genel Müdürlük Binası'ndan detaylı bilgi alabilir. Ön yeterlilik dosyası 2 Mayıs 2016'da alınıp, 16 Mayıs 2016'ya kadar teslim edilmesi gerekiyor.

Ana yüklenici firmanın iş tecrübesi olarak son 10 yıl içerisinde en az 25 katlı yüksek yapı ve inşaat alanı en az 150 bin metrekare olan projeyi anahtar teslimi tamamlamış olması isteniyor.

Halk GYO Finans Merkezi Kuleleri, 34 ve 46 katlı iki ofis kulesi şeklinde tasarladı. Projenin toplam inşaat alanı 410 bin metrekare. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Halk+GYO+Finans+Merkezi+Kuleleri'><a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Halk+GYO'>Halk GYO</a> Finans Merkezi Kuleleri</a>

Halk GYO ofis kulelerinin yüksek bir ticari verimlilikte, büyüme projeksiyonlarına cevap verebilecek şekilde esnek bir yaklaşımla, iç konfor, enerji verimliliği ve diğer sürdürülebilirlik kriterlerine uygun olarak tasarlanması diğer öncelikler arasında. Dünyada benzer yüksek binalarda kullanılan en son teknolojilerle tasarlanması planlanan Halk GYO ofis kuleleri için aynı zamanda çevre dostu binalarda dünya genelinde en geçerli standart olarak kabul edilen ve Amerika Birleşik Devletleri Yeşil Binalar Konseyi (USGBC) tarafından verilen, LEED yeşil bina standardı altında ‘Gold' sertifikası alınması hedefleniyor. 

Halk GYO Finans Merkezi Kuleleri Halk GYO