Halil Alparslan

Halil Alparslan: Bodrum, İstanbul'un 3. yakası

Sektörden Haberler Emine Pile 07.11.2015
Yalı Emlak Real State broker'ı Halil Alparslan canlı yayınımızda gayrimenkul sektörüne yönelik açıklamalar yaptı.
Yalı Emlak Real State brokerı Halil Alparslan canlı yayınımızda sektör değerlendirmesi yaptı. Bu yıl 4-8 Kasım tarihlerinde düzenlenen CNR Emlak Fuarı'nda canlı yayın konuğumuz olan Alparslan, "Fuar çok güzel gidiyor. Körfez ülkelerinden yoğun bir ilgi var. Bugün ve yarın daha kalabalık olacağını düşünüyoruz" dedi. 

Dap Yapı, Astaş Holding, Ofton, Aksoy Grubu gibi önemli gayrimenkul firmalarının Bodrum'da büyük yatırımlar yaptığını belirten Alparslan, Bodrum'un İstanbul'un 3. yakası olduğunu söyledi. 12 yıldır kendi içinde çok büyüdüklerini anlatan Halil Alparslan Yalı Emlak Real State hakkında da bilgiler verdi. "5 kolda hizmet veriyoruz. Emlak sektöründe iddialıyız" dedi.

Bodrum'da gayrimenkulün çok hızlı değerlendiğini söyleyen Alparslan, en düşük daire fiyatlarının 300 bin liradan başlangıç gösterdiğini ve milyon dolarlara kadar çıktığını söyledi. İlçede bir gayrimenkulün yıllık yüzde 20-50 arasında değer artışı yaşadığını belirtti. "Geçen yıl 350 bin liraya sattığım bir daire bu yıl 500 bin liraya satıldı" dedi. 

Halil Alparslan Yalı Emlak Real State