G-YOO Inspired by Starck / Mar Yapı - YOO

Mar Yapı - YOO firmasının G-YOO Inspired by Starck projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Robert Varon Tri G Rotana

Güneşli’de rekabetin çıtasını Mar Yapı belirliyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 01.06.2015
Güneşli’ye 2011 yılından bu yana birbirinden değerli projeler ve markalar kazandıran Mar Yapı, bölgede racon kesiyor.
“Şimdi gelenler daha yüksek yatırım yapmak zorunda” diyerek Güneşli'nin geleceğini fark ettiklerini ifade eden Mar Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Robert Varon, bölgedeki arsa sahiplerinin sadece kendileri ile çalışmak istediklerini belirtti.  

“Gerçek anlamda geliştirme yapıyoruz” diyen Varon, “G Plus 1. Kule, DivanResidence, G yoo… gibi markaların gelişi aslında doğrudan araziye yansıyor. Örneğin birinci kulenin bittiği zamanki fiyatı, Divan Markası'nın gelişi ile belirlenen seviyenin daha da üzerine çıktı. Yani Divan'ın gelişi çevreye ve diğer çevre projelere de olumlu katkı sağladı. İşe başladığımızda herkes bize şaşırdı ama Mar Yapı'nın gelişi kırılma noktasını oluşturdu. Nish İstanbul ile Mall Of İstanbul arasındaki Basın Ekspres Yolu üzerindeki bantta en yüksek yatırımı yapan biz olduk. Bundan sonra gelenler bunun altında kalamaz. Bizim projelerimiz bittiğinde Maslak'ta göreceğiniz görüntüyü elde edeceksiniz. Geliştiricilik bu” diye konuştu.

Hüseyin Belibağlı/emlaktasondakika.com

Mar Yapı Güneşli Robert Varon