Fiera Vista Bodrum / Gülman Group - Norm Yapı

Gülman Group - Norm Yapı firmasının Fiera Vista Bodrum projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Fiera Vista Batuhan Yazgıç

Gülman Group ile Norm Yapı’nın mayası tuttu

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 02.07.2015
Bodrum Gündoğan’da geliştirilen Fiera Vista’da buluşan Gülman Group ile Norm Yapı iyi bir sinerji yakaladı.
Bodrum Gündoğan'da geliştirilen Fiera Vista'nın müteahhitliğini üstlenen Norm Yapı Yönetim Kurulu Eş Başkanı Batuhan Yazgıç, arsa sahibi olan Gülman Group ile birlikte hareket etmenin çok kazançlı olduğunu dile getirdi. 

Gülman Group ile birlikte yükseliyorlar

Ortaklıklar yolu ile tecrübelerin paylaşıldığına dikkat çeken Yazgıç, “Bu zamana kadar birçok projeyi iş ortaklığı yöntemiyle geliştirdik. Bodrum Gündoğan'da da projeler geliştirmek üzere çalışmalar yaparken Kemal Gülman ile tanıştık. Kendilerini ellerinde geniş bir arazi portföyü mevcut. İş ortaklığı şeklinde hareket ediyorlar. Bizde bu zamana kadar öyle hareket ettik. İş ortaklıkları hızlı büyüyor ve taraflar birbirlerine tecrübe kazandırıyor. Hayat tecrübesi, mesleki ve piyasa tecrübeleri bir araya gelince çok daha sağlıklı hayatlar kuruluyor” dedi.

Fiera Vista'da iyi bir performans yakaladıklarının altını çizen Yazgıç, “Projenin 4 ayda ruhsatı alınıp 12 bin metrekare inşaat alanının üçte ikisi bitirildi. Şimdi yapılaşma yasağı olduğu için beklemedeyiz. Eylülde yasak kalkınca devam edeceğiz. Mayıs 2016'da da projeyi teslim edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Projelerin devamı gelecek

Bodrum'da ve bölgede başka projelerinin olacağına dikkat çeken Yazgıç, “Gündoğan Koyunu'nu çok sevdiğimiz için 500'er metrekare kullanım alanı olan iki ayrı konak yapıyoruz. Bunun birisi yatırımcımızın diğeri de bizim olacak. Ayrıca Fiera Vista'nın hemen alt tarafında yine konak şeklinde 9 tane büyük kullanım alanları olan bir projede ilerliyoruz. Ayrıca Gülman Group'un Yalıkavak'ta 20 dönüm bir arazileri daha var. Orada da birlikte çalışmayı umuyoruz” dedi.

İşlerini son derece kaliteli ve nitelikle yaptıklarına dikkat çeken Norm Yapı'nın diğer Eş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yeşilyurt'ta şöyle konuştu; “Bize gelen vatandaşlar kaliteyi görünce ‘benim arazim var ama yapacak zamanım yok' diyorlar. Arazilerini gördüğümüzde de bize “Sizin istek ve koşullarınıza göre çalışalım” telifini sunuyorlar. Yani bizim kalitemiz Fiera Vista'da ortaya çıktı. Kemal Gülman Bey'in kişiliğinin bize katkısı bu oldu.” 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Bodrum Gündoğan Fiera Vista Gülman Group Norm Yapı Batuhan Yazgıç