Kavaklı Konakları / Gül Proje

Gül Proje firmasının Kavaklı Konakları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sönmez Aydın, Kalekent projesi

Gül Yapı kalite ve niteliği beraberinde taşıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 06.10.2015
Markalı konut liginde 32 yıldan bu yana var olan Gül Yapı, butik ve lüks proje gelişimi de beklentileri peşinden getiriyor.
İstanbul'un merkezi bölgelerinde A plus projeler geliştiren Gül Yapı, işler büyüyünce rotasını daha geniş arsaların bulunduğu Beylikdüzü, Yakuplu, Kavaklı, Büyükçekmece, Küçükçekmece ve Eyüp gibi bölgelere çevirdi. Liv Yapı YKB ve Gül Yapı YKÜ Sönmez Aydın yaptığı açıklamada Bakırköy ve Florya'da geliştirdikleri butik projelerin niteliğini yeni bölgelere de taşıdıklarını söyledi.

“Eli bol aşçılar gibi davranıyoruz”

Yeni bir gayrimenkul geliştirmeyle birlikte o bölgenin çıtasının yükseldiğine vurgu yapan Aydın, “Dikkat ettiğimiz konuların başında ulaşımın kolaylığı, herkesin tercih etmesi, trafiğin azlığı ve sakin bölgeler olması geliyor. Büyük projeler geliştirmesine rağmen mantığımız hiç değişmedi. Örneğin Beylikdüzü'nde bir proje geliştirilecekse orasının en güzel arsası alınıyor. Kalite olarak en üst düzeyde malzeme kullanılıyor. Asla geriye düşülmüyor. Kaliteli seçimler yapılarak bölgenin en nitelikli projesi geliştiriliyor. Elimiz daha ucuza gitmiyor. Eli bol aşçılar gibi davranıyoruz, malzemeden ödün veremiyoruz. Yapılan işin ilk önce kendimizin hoşuna gitmesi gerekiyor” diyerek önceliklerini sıraladı. 

Liv Yapı YKB ve Gül Yapı YKÜ Sönmez Aydın Hüseyin Belibağlı'ya nasıl markalaştıklarını anlattı.

Bu durumun bölgenin gelişimini etkilediğini belirten Aydın sözlerini şöyle sürdürdü, “Bizden önce o bölgelerde proje geliştiren müteahhitlerde bizim kalitemiz karşısında kendi çıtalarını yükseltmek zoruna kaldılar. İnsanlar daha iyisini ister oldu. Böylece oraların standardını yükseltmiş olduk.”

Müşteri kitlesinin tercihi kaliteden yana oldu 

Otuz yılı aşan bir sürede tutundukları müşteri kitlesinin rafine, kaliteden anlayan ve detaylara hakim bir kesim olduğunu söyleyen Aydın, aslında kendi elleriyle işi zorlaştırdıklarını itiraf etti. Her projede bir öncekinin üzerine çıkıldığını ileri süren Aydın, “Kriterlerimizle ne istediğini bilen, zor beğenen ve kusurları didikleyen bir müşteri kitlesi oluştu. Başka yerlerde yaşadıkları hatayı tekrarlamamıza izin vermiyorlar. Bizden en iyisini bekliyorlar ve çıta yükseliyor. Bu anlayış bizi de motive ediyor” dedi. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Sönmez Aydın Gül Yapı