Gelişen Kentler Zirvesi

Gelişen Kentler Zirvesi’nin bu yılki durağı Balıkesir…

Sektörden Haberler Emine Pile 08.04.2015
GYODER tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin potansiyeli yüksek kentlerini ön plana çıkaran Gelişen Kentler Zirvesi’nin 7’ncisi Balıkesir’de yapılacak.
Türkiye'nin gelişime açık ve yatırım fırsatı bulunan kentleri tanıtmak ve kentleri ulusal ve uluslararası alanlarda duyurmak amacıyla düzenlenen Gelişen Kentler Zirvesi bu yıl da devam ediyor. Daha önce Bursa, Konya, Gaziantep, İzmir, Samsun ve Kayseri'de düzenlenen ve 7'si Balıkesir'de gerçekleştirilecek olan Gelişen Kentler ZirvesiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile 06-07 Mayıs 2015 tarihlerinde Balıkesir'de yapılacak. 

GYODER, gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak, seslerini ulusal ve uluslararası alanlarda duyurmak ve potansiyel barındıran bu kentlere yatırım yapılmasına ön ayak olmak amacıyla “Gelişen Kentler Zirve”sini düzenliyor. Düzenlendiği her kentte önemli işbirliklerine ve yatırım yapılmasına vesile olan Gelişen Kentler Zirvesi, daha önce sırasıyla Bursa, Konya, Gaziantep, İzmir Samsun ve Kayseri'de gerçekleştirildi.

Gelişen Kentler Zirvesi GYODER