Gelişen Kentler Zirvesi

Gelişen Kentler Zirvesi başladı!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 07.05.2015
GYODER tarafından düzenlenen 7. Gelişen Kentler Zirvesi, Balıkesir'de gerçekleştiriliyor.
Türkiye'nin kalbi Marmara'nın parlayan yıldızı Balıkesir 6-7 Mayıs 2015 tarihlerinde gayrimenkul yatırımcıları ile buluşuyor. 

GYODER ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen zirvede, ekonomik değerlendirmelerin, kentin değişen vizyonunun ve potansiyelinin aktarılacağı çeşitli oturumlar yapılacak. 

Efsanelere ev sahipliği yapmış binlerce yıllık tarihin izlerini taşıyan Balıkesir Marka Kent olma yolunda ilerliyor!

Kaz Dağlarının mavi bayraklı plajlarla buluştuğu; insanlara binlerce yıldır şifa dağıtan termal kaynakları, milli parkları ve ‘Kuş Cenneti' ile ülkemizde turizmin başladığı ilk yerlerden biri olan Balıkesir; 300 rüzgar enerji santrali ile "Rüzgarın başkenti" olarak nitelendiriliyor. İstanbul, Bursa ve İzmir'in oluşturduğu üçgenin tam ortasında Marmara ve Ege denizlerini kucaklayan bir coğrafyaya hakim Balıkesir; kurulan Lojistik Köyün tamamlanmasıyla bölgenin lojistik üssü olacak. Genç toplum ve girişimcilik ruhu açısından büyük potansiyele sahip Balıkesir, başlatmış olduğu modern şehircilik hareketine önemli ölçüde katkı sağlayacak kentsel dönüşüm projeleri, marinalar, oteller, ofisler, lojistik ve konut projeleri ile yatırımcısını bekliyor...

7. Gelişen Kentler Zirvesi Gelişen Kentler Zirvesi balıkesir