Gebze sanayi bölgesi, arsa yatırımcılarının yakın takibinde!

Gebze sanayi bölgesi, arsa yatırımcılarının yakın takibinde!

Sektörden Haberler 18.07.2012 17:46

Pek çok yatırımcının ilgi noktası olan sanayi bölgesi Gebze'de Regav Gayrimenkul yetkilileri, birikimlerinizin değer kazanması için sizi yönlendirmeye hazır

 

Organize sanayi bölgesi olarak Gebze, yatırımcıların yoğun ilgisini çekiyor. Regav Gayrimenkul yetkilisi Recep Avcı, sanayi şehri Gebze'deki talepleri anlatıyor ve birikimlerinizin değer kazanması için profesyonel destek veriyor.
 
Gebze, sanayi bölgesi olarak Türkiye'nin en gözde ilçelerinden ve pek çok yatırımcının da birinci derece ilgi alanı... İMES, TAYSAT, Güzeller, Plastikçiler, Mermerciler, Kimyacılar, Makineciler, Kömürcüler, Dilovası OSB ile Gebze, tam bir sanayi şehridir... Ayrıca küçük sanayi siteleri, serbest sanayi bölgeleri de bulunmaktadır. Bölge, limanlara, havaalanlarına, köprü bağlantı yollarına, karayollarına yakınlığıyla da sanayi ve lojistik firmalarının vazgeçilmezidir. Hersek Köprüsü ve Bileşim Vadisi projesi de bölgenin değerine değer katıyor. Yerleşik nüfusu 300 bin civarında olan Gebze'nin günlük nüfusu 1 milyonu aşıyor. Gebze'de bu yoğunluk karşısında konut projelerine de yoğun talep oluyor. Son yıllarda bu taleplerin doğrultusunda yatırımcılar da projelere başlamışlar ve iyi sonuçlar almışlar. Gebze'de yaşayan ve bu bölgeyi iyi bilen Regav Gayrimenkul yetkilisi Recep Avcı, hem küçük hem de büyük yatırımcının dikkatini bölgeye çekmek istiyor. Avcı, gerek teknik (tapu, imar, proje, kadostro gibi) gerek ise teknolojik bilgilere yani her türlü donanıma sahip bir gayrimenkul firması işlettiklerini belirtiyor.
 
Hello Türkiye