Park Mavera 3 / Makro İnşaat - TOKİ

Makro İnşaat - TOKİ firmasının Park Mavera 3 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
park mavera 3

Gayrimenkul sertifikası Park Mavera 3 Projesi ile başlıyor

Sektörden Haberler Hatice İlvan 08.03.2017
Gayrimenkul sertifikası dönemi TOKİ ve Makro İnşaat iş birliği ile yürütülen Park Mavera 3 projesi ile başlıyor.
Gayrimenkul ve inşaat sektörü için yeni bir finansal araç olan gayrimenkul sertifikası, Türkiye'de ilk kez Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) öncülüğünde, Makro İnşaat'ın Park Mavera 3 projesi ile halka sunuluyor. Gayrimenkul sertifikası, birikimi olmayan gayrimenkule yatırım yapmak isteyen yatırımcıların hisseleri karşılığında pay sahibi olmalarını sağlıyor. 

Tek bir daire değil yatırım ortağı olma fırsatı

Gayrimenkul Sertifikası ile vatandaşlar tek bir daireye sahip olmayacak Park Mavera 3 projesine bölünen paylar doğrultusunda yatırım ortağı olacak. Ellerinde yeteri kadar sertifikası bulunan yatırımcılar diledikleri gayrimenkul veya iş yerini alabilecek. Yeteri kadar sertifikası olmayan veya mülk talep etmeyen yatırımcıların payları ise piyasa koşullarında satışı gerçekleşecek. 

TOKİ ve Makro İnşaat iş birliği ile yürütülen Park Mavera 3 projesi 36 ay boyunca Borsa İstanbul'da işlem görecek.

Ulaşımı kolay proje

Ulaşım açısından da kolaylık sağlayan proje, 3. Çevreyolu Bağlantısı, Kuzey Marmara Otoyolu Bağlantısı, 3. Havalimanı Yolu Bağlantısı Kavşakları'na ulaşım imkanı sağlanıyor. İnşaatı devam eden yeraltı treni, tramvay ve havaray gibi toplu ulaşım imkanı bulunan bölge, 3. Havalimanı'na da 13 km mesafede yer alıyor. 
Proje ortağı olmak isteyenler için talep toplama dönemi 29-31 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

gayrimenkul sertifikası Park mavera 3 projesi