gayrimenkul satış uzmanları

Gayrimenkul sektörünün yeni oyuncuları sertifikalarını aldı!

Sektörden Haberler Emine Pile 24.01.2015
Ağaoğlu Şirketler Grubu ve Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen sertifika programına katılanlar törenle sertifikalarını aldı.
İnşaat sektörüne adını altın harflerle kazıyan Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile hazırladığı ve gayrimenkul satış uzmanları yetiştirmenin amaçlandığı program 6 Aralık –25 Ocak  tarihleri arasında yapıldı. 

“Eğitim programları düzenlemeye devam edeceğiz”

Sertifika programının kapanış törenine katılan Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Hasan Rahvalı  “Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak  Nişantaşı  Üniversitesi ile birlikte başlattığımız  ‘Gayrimenkul  Satış Uzmanlığı' sertifika programının ilkini başarıyla tamamladık. Ağaoğlu olarak, hızla gelişen sektörümüzün ihtiyaç duyduğu kalifiye elemanları sektördeki liderliğimize yakışır şekilde karşılamak üzere eğitimlerimize devam edeceğiz. Bizim için sosyal sorumluluk niteliğindeki bu projemizin sürdürülebilir olmasını arzu ediyoruz. Bu amaçla da eğitim programlarımızı sektörümüzün ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda şekillendirerek devam ettireceğiz” dedi. 

Nişantaşı Üniversitesi'nde, 8 hafta süren sertifika programına katılan öğrenciler ‘Dünya'da ve Türkiye'de gayrimenkul sektörü ne durumda?', ‘Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun sektör liderliği', ‘Etkin iletişim ve algı yönetimi', ‘Müşteri ilişkileri yönetimi', ‘Konuşma sanatı ve beden dili', ‘Yüzler ve isimler', ‘Takım çalışması ve motivasyon', ‘Sağlıklı yaşam, kişisel trendler', ‘Pazarlama ve satış teknikleri', ‘Birebir satış', ‘Gayrimenkul sektörü mevzuatı', ‘ Gayrimenkul değerlendirme', ‘Bütçe planlama ve fiyatlandırma' gibi satışa hem de sektöre yönelik eğitimler gerçekleşti.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Nişantaşı Üniversitesi gayrimenkul satış Hasan Rahvalı