İşsizlik Sigortalı Mortgage

Garanti Mortgage, işsizlik sigortası ile ev sahibi yapıyor

Sektörden Haberler Emine Pile 23.05.2016
Garanti Mortgage, “İşsizlik Sigortalı Mortgage” kampanyasıyla, çalışanları işsiz kalmaları durumunda kendilerini güvenceye almalarını sağlıyor.
Kampanya kapsamında çalışanlar, hem uygun faiz oranları ile mortgage kullanabiliyor, hem de işsizlik sigortası sayesinde, mortgage ödemeleri devam ederken işsiz kalmaları durumunda aylık taksitlerinin yarısı ödeniyor. Ödeme işlemi, 5 yıl ve daha kısa süreli kredilerde 12 aya kadar, 5 yıldan uzun süreli kredilerde ise 24 aya kadar yapılabiliyor. Ayrıca işsizlik sigortasıyla birlikte yapılan hayat sigortası sayesinde kredilerini de güvence altına alıyorlar.

Gelir akışlarına uygun ödeme planlarıyla kişiye özel seçenekler sunan Garanti Mortgage'ın kampanyasından yararlanmak isteyenler, Garanti Bankası şubelerinden, garantimortgage.com sitesinden ve 444 3846 – 444 EVİM telefon hattından konuyla ilgili bilgi alıp, başvuruda bulunabiliyor.

Kampanyayla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Günümüzde konut kredisi kullananların büyük bölümünü ücretli çalışanların oluşturduğu gerçeğinden hareketle, yenilikçi yaklaşımımızla bu kampanyayı hayata geçirdik. Tüm çalışanların kendi evlerini satın alırken geleceğe güvenle bakmalarını arzu ediyoruz. Bu nedenle, Garanti Mortgage olarak, ev sahibi olurken ödemeleri ile ilgili güvende olmak isteyen çalışanları düşünerek, İşsizlik Sigortalı Mortgage kampanyasını geliştirdik. Önümüzdeki dönemde de, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri sunmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Garanti Mortgage İşsizlik Sigortalı Mortgage