ertuğrul bul

Fu Mobil uygulamasının yeni sürümü hizmete açıldı

Sektörden Haberler 29.08.2017 14:06

Banka ve kurumlara sağladığı ipotek tesisi hizmeti sunan FU Gayrimenkul, FU Mobil uygulamasının yeni sürümünü kullanıma açtı.

FU avukatlarının talep ve önerileri doğrultusunda; firmanın müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve işlemlerin daha hızlı ve etkili tamamlanması amacıyla geliştirdiği ‘FU Mobil' uygulaması şimdi yeni sürümü ile birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındırıyor.

Evraklar dijital ortamda FU Gayrimenkul güvencesiyle korunuyor;
Doküman kalitesinin artırılmasına yönelik otomatik doküman algılama ve tarama, yeni kamera entegrasyonu, mobil mutabakat, yeni işlem görüntüleme menüsü ve ileri seviye güvenlik kontrolleri gibi birçok önemli teknolojik yenilik ‘FU Mobil' uygulamasının güncel özellikleri arasında yer alıyor. Yeni sürüm ile birlikte kullanıma açılan otomatik belge tarama özelliği sayesinde uygulamanın Optik Karakter Tanıma teknolojisine (OCR) uygun belge üretmesi sağlanarak, iş süreçlerinde otomatik kontrollerin hayata geçirilmesi planlanıyor.
Uygulama sayesinde insan hatasını minimuma indirmeyi, arşivlenen belgelerde görüntü kalitesini arttırmayı ve daha hızlı işlem kapatmayı amaçlıyoruz diye belirten Fu Gayrimenkul Genel Müdürü Ertuğrul Bul, ”Her geçen yıl artan iş hacmimizi, bilgi işlem geliştirmeleri ile desteklemek özellikle son 4 senedir ana hedeflerimizden birisi olmuştur. Bu nedenle ‘işimizi daha iyi nasıl yaparız?' sorularına cevap olarak FU Mobil uygulamamızın yeni sürümünü 17.08.2017 itibari ile hayata geçirdik. Bu, uygulamanın son 4 senede geliştirmesini yaptığımız 6. Sürümü oldu. Bu sürüm ile hayatımıza bazı yenilikler giriyor.
Bunların bazıları;
  • Mobil mutabakat
  • Otomatik doküman tarama ve yeni kamera entegrasyonu
  • Yeni evrak görüntüleme menüsü
  • Yeni işlem görüntüleme menüsü
  • Mobil güvenlik geliştirmeleri
  • Uygulama performansına yönelik iyileştirmeler” diye belirtti.
Ertuğrul Bul ayrıca, “Bu özeliklerden, otomatik doküman tarama fonksiyonu, Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisini kullanmamıza olanak vererek, süreçler içerisindeki kontrollerin daha hızlı ve güvenli yapılabilmesini sağlayacak” diyerek sözlerini noktaladı.