Fraser Place Antasya İstanbul

Fraser Place Antasya İstanbul açıldı

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 21.04.2016
Ant Yapı’nın İstanbul’daki ikinci lüks servisli ‘residence’ projesi ‘Fraser Place Antasya İstanbul’ kapılarını açtı.
Yeni yatırımla Ant Yapı'nın yurtiçindeki turizm yatırımı projelerinin toplam değeri 250 milyon dolara ulaştı.

Uluslararası alanda en çok iş yapan 250 müteahhit sıralamasında 92'nci sırada yer alan Ant Yapı'nın turizm yatırımları arasına Fraser Place Antasya Istanbul da katıldı. 

Antmare Otel Alaçatı-Çeşme, Radisson Blu Hotel Istanbul Asia-Ataşehir ve Fraser Place Anthill Bomonti'den sonra İstanbul'daki ikinci lüks servisli daire konseptiyle hayata geçirilen Fraser Place Antasya Istanbul'un tamamlanmasıyla birlikte Ant Yapı'nın yurtiçindeki turizm yatırım projelerinin toplam değeri 250 milyon dolara ulaştı. 

Ant Yapı'nın Fraser Place kapasitesi ise 80 birimlik Fraser Place Antasya ve önceki yatırımı 120 birimlik Fraser Place Anthill ile beraber toplam 200 birime ulaşmış oldu. 

Fraser Place Antasya Istanbul'un, Anadolu Yakası'nın yeni ticari ve merkezi bölgesi Ümraniye'de konumlandığını belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, “Ant Yapı olarak bundan beş yıl önce dünyanın dev konaklama grubu Frasers Hospitality ile birlikte Bomonti'de ilk lüks servisli residence daireler konseptini Fraser Place Anthill ile hayata geçirmiştik. bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Fraser Place Antasya Istanbul ile 7 yıldızlı otel konforunu Anadolu Yakası'na da getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

En yenisi: Antmono

Ant Yapı'nın yurtiçindeki yatırım projelerini anlatan Mehmet Okay, şunları söyledi: “Basın Ekspres yolundaki Antplato ofis projesinde yıl sonu teslim hedefliyoruz. Beylerbeyi'nde 150 milyon dolar değerinde Antteras projesinin ikinci etabının bu yıl içinde başlamasını planlıyoruz. Küçük Çamlıca'da 90 milyon dolar değerinde ofis ve residence konseptli projenin planlama çalışmalarına devam ediyoruz. Ümraniye'de Antmono isimli 87 adet konuttan oluşan 30 milyon dolarlık projeye başlayacağız.”

Fraser Place Antasya İstanbul ant yapı turizm yatırımları mehmet okay