MIPIM

Fırsatlar şehri Bursa, MIPIM’de boy gösterdi!

Sektörden Haberler Emine Pile 16.03.2016
Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Vardar, MIPIM’de Emlaktasondakika editörü Uğurcan Tokay'a önemli açıklamalarda bulundu.
Fırsatlar şehri Bursa' sloganı ile MIPIM'e katıldıklarını belirten Bayram Vardar, Bursa'nın daha da bilinir hale gelmesi için burada olduklarını belirtti. 

"Bursa'nın diğer ülke şehirleri ile yarışır olabilmesi için yatırım fırsatlarını sunmak istiyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak özellikle önümüzdeki yıllarda toplu taşıma yatırımlarımızla beraber termal turizm, sağlık turizmi yatırımları ile de Bursa'yı hak ettiği noktaya getirmenin çabası içindeyiz. Bu ve benzer projelerle beraber yatırımcıları Bursa'ya davet ediyoruz. Bursa'nın gücünü göstermek, kendi başına nice projeleri gerçekleştirebildiğini göstermek istiyoruz. Artık dünyada ülkeler değil, şehirler yarışır durumda. Biz de Bursa'yı hak ettiği konuma getirmenin azmi içindeyiz ve buradayız" açıklamasında bulundu. 

Yabancı yatırımcıların Bursa'ya olan ilgisinin artmasına yönelik değerlendirmeler de yapan Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Vardar, Bursa'nın önemli bir komumda olduğunu belirtti. 

Bursa hızlı tren ve otoban bağlantısı ile beraber Bursa iyi bir seviyede. Sanayi gücü ile de iyi bir noktada. Sanayi gücü itibari ile önemli bir noktada. Binleri bulan yabancı şirket evliliği var. Erişiminin kolay olması, nüfus yapısı, istihdam olanakları ile gayrimenkule değer bir şehir. Biz de bu zenginliklerimizi burada göstermenin heyecanındayız. Bursa tarımı, sanayisi ile önemli bir şehir. Sağlık turizmi ile de farklı bir seviyeye getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

 

 

Bursa MIPIM Bayram Vardar