Ferko

Ferko'nun Contemporary İstanbul’a sponsorluğu sürüyor

Sektörden Haberler Emine Pile 28.10.2016
Sanatseverlerle 11. kez buluşacak Contemporary İstanbul’un ortak sponsoru olan Ferko, sponsorluğunu bu yıl da çerçevesini genişleterek sürdürüyor.
3-6 Kasım 2016 tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak Contemporary İstanbul'un ortak sponsoru olan Ferko, Sanat Koleksiyonu'nda yer alan çok değerli sanatçıların eserlerini sergileyecek. Ferko'nun Contemporary İstanbul sponsorluğu, 2018 yılına kadar devam edecek.

Ferko'nun Contemporary İstanbul kapsamında Jiri Georg Dokoupil'in “Untitled” Ramazan Bayrakoğlu'nun “Silvie” ve Burhan Doğançay'ın “Light my Fire” adlı eserlerinin sergileneceğini belirten Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, Contemporary İstanbul'un, bölgenin ve Türkiye'nin önde gelen sanat etkinliği olma sorumluluğu ile sanata olan katkısını gururla takip ettiklerini söyledi. Meriçten, “Ferko olarak geçen yıl başlattığımız 4 yıllık desteğimizin çerçevesini her yıl artırıyoruz. 25 yıldır kaliteli ve lüks projeleri modern tasarım anlayışı ile hayata geçiren bir marka olarak Türkiye'nin bu en kapsamlı “modern ve güncel sanat” etkinliğini desteklemekten onur duyuyoruz” dedi. 

Ferko Contemporary İstanbul