Borvo Resort Condo ferdi tayfur

Ferdi Tayfur'un Borvo Termal'inde fiyatlar belli oldu!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 05.01.2015
Aben Grup tarafından Bolu - Abant'ta hayata geçirilen Borvo Resort Condo projesine ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur da ortak oldu.
Devremülk projesi olarak tasarlanan Borvo Resort Condo, Aben Grup imzasıyla inşa edilirken, Ferdi Tayfur'un da ortak olduğu ortaya çıktı. 

Ferdi Tayfur: Bana koştular!

Ferdibaba.com internet sitesinden bir açıklama yapan Ferdi Tayfur şu ifadeleri kullandı; "Sağlık her şeyin başı; yirmi küsur dönüm arazimin etrafındaki diğer arkadaşların da arsalarında termal su çıkınca, hemen bana koştular. Dediler ki: Abi bizim arsalarımızın altı sıcak su cenneti sıcak şifalı su fışkırıyor, biz burada termal tesis yapacağız sende gel katıl bize” ben önce inanamadım; hani çok kazık yemişliğim var ya; artık yoğurdu üfleyerek yiyorum. Bir yıl araştırma yaptım; baktım çok doğru ve arkadaşlarda sağlam insanlar, bende katıldım bu sağlık projesine 2015 yaz sonu herkes oturacak, tatil yapacak şekilde tasarladık; şimdiden ilgi çok büyük. Her keseye uygun olması içinde arkadaşlarla mutabakata vardık hiç peşinsiz 48 aya varan taksitlerle gelecek nesillerimize bırakacağımız en güzel “devremülk” yılda 15 gün 5 yıldızlı tatil. Tırnak içindeki ifade, devre tatil değil, “devremülk” bu çok önemli; çünkü devre tatil, bir zaman sonra sona eriyor ama “devremülk” ebedi kalıcıdır; yani, nesiller boyu miras.

Söylemedim diye kızarsınız! Söylüyorum, haberiniz olsun."

borvo termal

Devremülk ve otel!

410 dönüm arsa üzerinde geliştirilen Borvo Termal, 3 etaptan oluşuyor. İlk etap teslimlerinin 2015 Haziran'ında yapılacağı projenin, 2. etabı 2016 Haziran, 3. etabı ise 2017'de teslim edilecek.

1+1, 2+1 ve 3+1 devremülkler yanı sıra Borvo'da 133 odalı bir otel de hizmet verecek. 

borvo resort condo

Borvo Resort Condo devremülk fiyatları

Borvo Resort Condo'nun ilk etabında 2+1 ve 3+1'ler yer alırken, yılın 15 günü kullanabileceğiniz bu devremülklerin döneme göre fiyatları değişiyor. 2+1'ler için kış dönemi fiyatı 16 bin 600 liradan, yaz dönemi için 29 bin lira olarak açıklanıyor. Sömestr dönemi ise bu fiyatlar 30 bin 600 liraya çıkıyor.

Borvo İletişim Bilgileri;

Web: http://www.borvo.com.tr/
Telefon: 0374 421 33 58

Emlaktasondakika.com

Ferdi Tayfur aben grup Borvo Resort Condo abant termal devremülk