Emrullah Yedikardeş

Fera Grup, Avrupa Yakası’na geliyor!

Sektörden Haberler Emine Pile 04.11.2015
Fera Grup Yönetim Kurulu Üyesi, Yüksek Mimar Emrullah Yedikardeş, canlı yayınımızda projeyi anlattı.
Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerini ağırlayan Emlak Fuarı ilk gün yoğun ilgi görüyor. Fuara katılan Fera Life Kartal projesi ile canlı yayınımıza katılan Yönetim Kurulu Üyesi, Yüksek Mimar Emrullah Yedikardeş, fuar değerlendirmesi yaptı. 

Fuarda katılımcıların yabancı ağırlıklı olduğunu söyleyen Yedikardeş, ilginin büyük olduğunu belirtti.

Seçim sonrasındaki havayı da değerlendiren Yedikardeş, “Seçimden önce gayrimenkul sektörü güçlü bir hükümetin çıkmasını bekliyordu. Beklenen oldu. İlerleyen günlerde faizlerin düşmesini bekliyoruz. Bu sonuç aynı zamanda devam eden ve yapılacak projeleri de güçlendirecek” dedi.

Fera Life ve Fera Business olarak hizmet verdiklerini söyleyen Yedikardeş, “Kartal'da Uğur Mumcu Mahallesi'nin göbeğinde bir projemiz mevcut. Yoğun bir talep görüyoruz. Kısa süre sonra satışların daha da hızlanacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

Fera Grup olarak şehir merkezinde olmak istediklerini söylene Yedikardeş, “Anadolu Yakası'nda projelerimiz devam ediyor. Atatürk Havalimanı civarında da bir projeye başlamayı düşünüyoruz. İnsanların lükse kolaylıkla ulaşmalarını sağlayacağız” açıklamasını yaptı.

Emrullah Yedikardeş