Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Fatih Keresteciler

Fatih Keresteci, Cityscape'te canlı yayınımıza katıldı!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 07.09.2016
Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, Dubai Cityscape 2016'da canlı yayınımıza katıldı.
Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, Dubai Cityscape 2016 Fuarı'nda canlı yayınımızda, Haber Müdür Yardımcımız Uğurcan Tokay'a özel açıklamalarda bulundu.

Dubai Cityscape 2016'da ikinci günün daha yoğun olduğunu ifade eden Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, "Hem bireysel olarak, hem de kurumsal olarak gelen körfez yatırımcıları var bu bağlamda fuar giderek hareketleniyor." dedi.

Keresteci, gelen körfez müşterisinin öncelikle projenin nerede olduğunu öğrenmek istediğini belirtti. Büyükyalı projesi hakkında da bilgi veren Fatih Keresteci şunları söyledi; Büyükyalı projesi olarak hem tarihi yarımadaya yakınlığımız hem de denizle olan ilişkimiz dolayısıyla gelen körfez yatırımcısının ilgisini çekiyor. Onların aradığı kriterler içine bizim projemiz yer alıyor." diye konuştu.

Yatırımcıların bayram sonrasında İstanbul'u ziyaret edeceklerini söyleyen Keresteci, "İstanbul dünya başkenti olmaya aday bir şehir, pek çok önemli özellikleri var. Bizim de burada Türkiye'yi ve İstanbul'u çok iyi anlatıyor olmamız gerekiyor. Şu an da tabi Türkiye, aslında çok güzel bir fırsat sunuyor." ifadelerini kullandı.

Küçükyalı'nın tam karşısında Büyükyalı!

Keresteci, "Büyükyalı projesini tasarlarken, hayata değer katan ögeleri barındıran Yeni Şehircilik Akımı'nı uyguladık. Yeni Şehircilik Akımı'nda fonksiyon çeşitliğiyle beraber, geleneksel mahalle yapısı, kent dokusu, kalite ve sürdürülebilirliği ön plana çıkarttık. Bu bağlamda da projemizi 4 mahalle 1 semt olarak, Anadolu Yakası'ndaki Küçükyalı'nın tam karşısında bir semt olarak kurguladık. Uluslararası bir yarışmayla proje oluştu ve oradan da Chapman Taylor'ın projesi kazandı, master planı oluşturdular" açıklamasında bulundu.

Özak GYO fatih keresteci Dubai Cityscape Cityscape 2016