DAP Adam Kule / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP Adam Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dap yapı İstmarina

Farklı projelerin mimarından farklı bir tatil fırsatı!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.02.2015
İstanbul’da geliştirdiği birbirinden farklı mimari projeler ile dikkat çeken DAP Yapı, bunu verdiği tatil ödülü ile bir daha kanıtladı.
Kartal - Maltepe hattı başa olmak üzere İstanbul Çekmeköy, Kağıthane ve Kartal'da ikonik binalar tasarlayan DAP Yapı, İstMarina'dan konut alanlara 100 bin liraya kadar indirim ve Maldivler tatili hediye ediyor. Sevgililer Günü kapsamında Şubat ayı sonuna kadar projeden konut alanlar bu hediyeyi hak edecek. Dünyanın en ünlü tatil merkezlerinden biri sayılan Maldivler'de 3 veya 5 gün muhteşem bir tatil kazanananların kampanyası 28 Şubat'a kadar geçerli olacak. 

Başarılarını herkesle paylaşıyorlar

Proje ile dünyadan çok prestijli ödüller kazandıklarını ve bu sevinçlerini müşterileri ile paylaşmak istediklerini dile getiren DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, konuşmasında ne kadar isabetli projeler geliştirdiklerine işaret etti. İstMarina ile Dünya'nın En İyi Yapı Geliştirme Projesi ödülünü kazandıklarını ve 2014'ün En Fazla Satış Gerçekleşen Projesi olduklarını dile getiren Yılmaz, “Biz paylaşmaktan yanayız. Kartal'da çok iyi bir karma proje geliştiriyoruz ve iyi bir satış grafiği ile başarımızı taçlandırdık. DAP Yapı olarak bu sevinci paylaşmak adına 100 bin liraya varan indirim ve Maldivler'e çift kişilik tatil fırsatı sunuyoruz.” dedi.

İstanbul DAP Yapı İstmarina Maldivler Tatili