Expo Turkey by Qatar

Expo Turkey by Qatar’da son gün yoğunluğu!

Sektörden Haberler 19.01.2018 16:16

Bu yıl 17-19 Ocak 2018 tarihleri arasında Doha Exhibition and Convention Center’da düzenlenen 2. Expo Turkey by Qatar son gün yoğunluğu yaşıyor.

Gayrimenkul sektörü başta olmak üzere inşaat, bilişim, makine, gıda, sağlık turizmi sektörlerinin öncü şirketlerinin katıldığı Expo Turkey by Qatar Fuarı son gününde de yoğun bir şekilde ziyaretçileri ağırlıyor.

Türkiye'nin yatırım değerini bilen, dev projeleri yakından takip eden ve Türkiye'de kendi evlerinde gibi rahat hisseden Körfez yatırımcısı, Expo Turkey by Qatar'ın ilk gününde olduğu gibi son gününde de Türk standlarına yoğun bir ilgi gösteriyor.

Bireysel ya da grup olarak Türk inşaat şirketleri ile temaslar kuran, önemli iş birlikleri gerçekleştiren Katarlı yatırımcılar, fuarda dev projeleri yakından inceleme fırsatı buluyor. Türkiye'yi, özellikle başta İstanbul olmak üzere, Antalya, Trabzon, Bursa, Yalova, Balıkesir gibi şehirleri yakından takip eden ziyaretçiler fuara bilgi almak ve Türkiye'yi 'kendi evlerinde' Katar'da tanımak için görüşmeler gerçekleştiriyor.

SEKTÖRÜN NABZI KATAR'DA ATTI

Ülkede Cuma gününün tatil olmasını fırsat bilen Katarlı yatırımcılar eş-dostlarıyla ve aileleriyle Türkiye-Katar ilişkilerinin arttığı bu dönemde, dev konut projeleri hakkında firmalardan bilgi alıyor. Bireysel ve kurumsal yatırımcılar mütekabiliyet ile ilgili konularda danışmanlarla görüşmeler gerçekleştirerek ülkemizde görüşmek üzere randevu ayarlıyor.

Expo Turkey by Qatar Fuarı'nın dijital parner'ı Emlaktasondakika.com, dev fuarı açılıştan kapanışa kadar an be an yerinde takip ediyor. Ülkemizin tanıtımına Katar'da da devam eden ve görüşmeler gerçekleştiren ESD ekibi, Türk firmalarının fuar değerlendirmelerini alıyor. Emlaktasondakika.com, gayrimenkul sektörünün Katar'daki gözü kulağı oluyor.