Expo Turkey by Qatar

Expo Turkey by Qatar’da anlamlı imza!

Sektörden Haberler 17.01.2018 18:39

Türkiye-Katar ilişkilerini daha da geliştirecek olan 2. Expo Turkey by Qatar’da Katar Emiri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bulunduğu afişe imzalar atıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) ana partnerliğini üstlendiği 2. Expo Turkey by Qatar, Katar'ın başkenti Doha'da gümbür gümbür başladı.

Fuarın açılışına Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Katar Ekonomi ve Ticaret Bakanı Şeyh Ahmed bin Casim bin Muhammed Al Sani, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu katılırken Katar Bakanı Türk standlara büyük ilgi gösterdi. Projeler hakkında bilgiler aldı.

Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad el Sani ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın olduğu Turkey With Qatar yazılı dev afişe Bakan Bülent Tüfenkci, Katar Ekonomi ve Ticaret Bakanı Şeyh Ahmed bin Casim bin Muhammed Al Sani, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu imza attı.

Dev afişin bulunduğu alanda atılan imzalar ile iki ülke arasındaki ilişkinin gücü bir kez daha gösterildi. Dünyaya ‘Turkey With Qatar' mesajı verildi.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com