Expo Turkey by Qatar

Expo Turkey by Qatar’a hangi firmalar katılıyor?

Sektörden Haberler 13.01.2018 14:01

Katar’ın başkenti Doha’da 17-19 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Expo Turkey by Qatar için geri sayım başladı.

Türkiye'den, gayrimenkul, mobilya, bilişim, taahhüt, sanayi, yapı malzemeleri başta olmak üzere farklı sektörleri buluşturacak olan Expo by Qatar 2018, 17 Ocak'ta kapılarını açıyor. Bu yıl 2. Kez düzenlenecek olan fuar, Doha Exhibition and Convention Center (DECC) fuar alanında yapılacak.

Başta gayrimenkul olmak üzere inşaat, mobilya, makine, yapı malzemeleri, lojistik, bilgi teknolojileri, gıda ve sağlık turizmi sektörlerinin öncü şirketlerinin yer alacağı 2. Expo Turkey by Qatar'da, Türk iş dünyası, yeni yatırım anlaşmaları ve iş birliklerine imza atacak.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) ana partnerliğini üstlendiği 2. Expo Turkey by Qatar'a Türkiye'den Tekfen, Emlak Konut GYO, Artaş İnşaat, Teknik Yapı, Sinpaş GYO, Tahincioğlu, Türksat, Katmerciler, 3MOMS, Çilek Mobilya ve Çaykur gibi sektörlerinin öncüsü şirketlerle birlikte yaklaşık 150 Türk firması katılacak. Expo Turkey by Qatar'da ayrıca Antalya Büyükşehir Belediyesi, Sabri Paşayiğit Mimarlık, Dome&Partners, Vefa Prefabrik gibi birçok kurum yer alacak.

2017'de olduğu gibi 2018 yılında da dev organizasyonun medya sponsoru emlaktasondakika.com oldu. Expo Turkey by Qatar Fuarı'nın yapımcısı Medyacity olacak.