Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İbrahim Yüksekdağ canlı yayında açıklamalar yapıyor

Evim Yüksekdağ'da herkesi mutlu bir son bekliyor

Sektörden Haberler Emine Pile 21.01.2016
Yüksekdağ Gayrimenkul Satış Müdürü İbrahim Yüksekdağ, canlı yayınımızda proje hakkında bilgiler verdi.
İstanbul'un yüksek prim vadeden bölgesi Esenyurt'ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ'ın lansmanı büyük bir ilgiyle karşılaştı. Lansman sonrası Emlaktasondakika.com ekibinin canlı yayınına katılan
Yüksekdağ Gayrimenkul Satış Müdürü İbrahim Yüksekdağ önemli açıklamalar yaptı.

Yüksekdağ, "Peyzajımız çok güzel. 7 bin metrekare civarında yeşil alan ayırdık. Bu 7 bin metrekarelik alan tamamen şehir parkı kıvamında. Çocuklar oyun oynayacak, gençler spor yapacak, ebeveynler çayını kahvesini içecekler. Ayrıca kapalı sosyal tesislerimiz mevcut. Tam anlamıyla bir aile projesi. Öyküsü olan bir proje. Hem yatırım hem oturum olarak bu öykünün sonunda herkesi mutlu bir son bekliyor" açıklamasında bulundu.

2+1 DAİRELER 245 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

Fiyatların lansmana özel 245 bin liradan başlangıç göstrdiğini belirten İbrahim Yüksekdağ, bölgedeki emsal projelere göre fiyatların uygun olduğunu söyledi. Primi alıcıya bıraktıklarını ve ne kadar erken gelirlerse o kadar kazançlı çıkacaklarını ekledi. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

EVİM YÜKSEKDAĞ