Evdekifirsat.com

Evdekifirsat.com konut marketi gibi çalışıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
Tüketicinin isteği doğrultusunda markalı konutların satış ve pazarlamasını yapan Evdekifirsat.com, şimdi de beyaz eşyaları hediye ediyor.
Markalı konut projelerini bir platformda toplayarak tüketicinin isteği doğrultusunda alternatifler sunan ve yine istediği ödeme seçeneklerini oluşturarak ev sahibi olmalarını sağlayan Evdekifirsat.com, düzenlediği kampanya ile 2+1 ev alanların beyaz eşyalarını da hediye ediyor. 

Sektörde ilk kez, müşterilerini her hafta sürpriz hediye ve indirimlerle şaşırtmaya devam edene Evdekifirsat.com, “Sizin için bulduk, sizinle buluşturduk” sloganıyla ilk olarak 17-26 Nisan haftası boyunca geçerli olacak farklı bir kampanyaya imza atıyor. Bu özel kampanyadan siteye üye olanlar yararlanabiliyor. Kampanyadan faydalanmak için Halkalı ve Bahçeşehir projelerinden 2+1 ev satın alan müşterilere davlumbaz, fırın, set üstü ocak, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve klima hediye ediliyor. 

Markalı konut marketi olacaklar

Farklı tüketici istekleri karşılamak için çalışmalar yapan Evdekifirsat.com, bu istekleri ve ödeme seçeneklerini tesbit ederek projeler geliştiriyor. Tüketicinin yoğunlaştığı bölgelere ağırlık veren Evdekifirsat.com, kullanım tipine göre öne çıkan konutları da vitrine çıkarmaya dikkat ediyor.

https://twitter.com/evdekifirsat
https://www.facebook.com/evdekifirsatcom
https://www.instagram.com/evdekifirsat
http://blog.evdekifirsat.com

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Evdekifirsat.com 2+1 Ev Haftası kentsell