Selenium Ataköy / Aşçıoğlu İnşaat

Aşçıoğlu İnşaat firmasının Selenium Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
konut kampanyaları

Ev'de bayram sevinci!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 14.09.2016
15 Temmuz’daki hain darbe girişiminden sonra başlatılan kampanya atağına firmalar da dahil oldu.
Bayram tatilinde ev almak isteyen tüketiciler için farklı seçenekler sunan firmalar, vade uzatımından taksit ötelemeye kadar birçok fırsat sağlıyor.

Konut üreten firmalar 9 günlük Kurban Bayramı tatilini fırsata çevirmek için kolları sıvadı. Tatil süresince kapılarını açık tutacak olan şirketlerin, sonbahar kampanyalarını bayram müjdeleriyle bir araya getirmesi konut almayı düşünen ama zaman bulamayan vatandaşlara yarayacak. Emlak Konut GYO'nun yüklenicileriyle birlikte 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından başlattığı 0.70 faiz oranı ve 120 ay vadeli satış kampanyası da tüm hızıyla devam ediyor. Firmalar hem Emlak Konut kampanyasıyla hem de bayrama özel seçeneklerle yeni avantajlar sunuyor. İnşaat sektörünün önde gelen markaları Sur Yapı, Teknik Yapı ve Aşçıoğlu gibi firmaların başlattığı kampanyalar içinde düşürülen faiz oranlarından vade uzatmaya, indirimlerden taksit ötelemeye kadar çeşitli fırsatlar bulunuyor.

72 AY SIFIR FAİZ PEŞİNE % 15 İNDİRİM

Teknik Yapı, Evora Denizli projesinde Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyasına bayram boyunca da devam ediyor. Dileyen ödemelere daire tesliminde başlıyor, dileyen ara ödemeli seçenekten faydalanabiliyor. Metropark ve Concord projelerinde ise 72 ay sıfır faiz avantajı sunan şirket, ayrıca peşine yüzde 15'e varan indirim de yapıyor.

YÜZDE 20 PEŞİN TESLİME HAZIR

Aşçıoğlu, Emlak Konut'un başlattığı kampanyaya destek vererek Selenium Ataköy ve Selenium Retro'dan ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinat, yüzde 0.70 faiz ve 120 aya kadar vade imkânı sunuyor. Eylül itibarıyla teslim edilecek Selenium Ataköy, bölgede pek çok sosyal donatı fırsatıyla da dikkat çekiyor.

AYLIK 950 TL TAKSİTLE

Areon Yapı Bodrum'da hayata geçirdiği Areon Boğaziçi Evleri projesinde bayram kampanyası başlattı. 2 katlı 35 blok ve 3 katlı 38 bloktan oluşan projede 294 konut planlandı. Areon Boğaziçi Evleri'nde 1+1'ler 160 bin TL'den, 2+1'ler 300 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede peşinatsız, ara ödeme olmadan aylık taksitler 950 TL'den başlıyor.

% 1 KDV AVANTAJI

Aks Yapı tarafından Ümraniye'de hayata geçirilen Emporia İstanbul'da, homeoffice daireler 356 bin liradan başlayan lansman fiyatlar, yüzde 1 KDV ve bayram kampanyası ile satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında istenen yüzde 40 ve 50 oranlarındaki peşinat bedellerini, nakit yerine 4 ve 5 ay vadeli evrakla ödeme imkânı sunuluyor.

36 AY VADE FARKSIZ

Fikirtepe'de Baysaş İnşaat tarafından hayata geçirilen İstanbul 216 Konutları'nda bayram kampanyası başlatıldı. Yüzde 0.70 faiz fırsatı sunulan konutların metrekare fiyatları 8 bin TL'den başlıyor. Ay sonuna kadar devam edecek olan kampanyada vade farksız 36 ay taksit imkânı var.

YÜZDE 0.55 FAİZLE DAİRE

Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinde bayrama özel kampanya uyguluyor. Yüzde 25 peşinatın verildiği projelerde kalan tutar 0.55 faizle 120 ay taksitlendiriliyor. Demir La Vida projesi 5 blokta 379 daire ve 29 dükkândan oluşuyor. Projede fiyatlar 365 bin TL'den başlıyor.

60 AY VADEYLE SIFIR FAİZ FIRSATI

Denge Yapı, Sancaktepe'de inşaatına başladığı Denge Towers projesinde tüketiciye bayram kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında sıfır faizle 60 ay vade imkânı sağlanan konutların Aralık 2017'de teslim edilmesi hedefleniyor. 6 bin 40 metrekare alan üzerine inşa edilen projede toplam 120 adet konut ve 40 adet dükkân yer alıyor.

120 AY TAKSİTLE KONUT İMKANI

Saray Grup tarafından inşa edilen Greenist Güneşli projesinde 0.62 faizle 60 ay, 0.70 faizle 120 ay taksitli ödeme imkânı sunuluyor. 26 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen Greenist projesinde toplamda 174 daire yer alıyor. Projede teslimler hemen yapılıyor.

bayram kampanyaları konut kampanyaları