değerleme sektörü

Eva Gayrimenkul şube sayısını artırıyor!

Sektörden Haberler Emine Pile 24.12.2014
Değerleme sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan EVA Gayrimenkul Değerleme, açtığı yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor.
İstanbul Merkez ofisi dışında İstanbul Avrupa, İzmir ve Ankara şubeleri bulunan Eva Gayrimenkul Değerleme; Antalya, Bursa, Kayseri ve Sakarya'da açtığı yeni şubeleriyle büyüyor. Şirket yılsonuna kadar Diyarbakır ve Trabzon'da da şube açmaya hazırlanıyor.

Yeni şubelerini açarken şehirlerin gelişim süreçlerini ve yabancı yatırımcıların gösterdikleri ilgiyi dikkate aldıklarını söyleyen Eva Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı; “Sektörde uzun yıllardır tecrübeleri olan uzmanlaşmış bir kadroyla hem yerli, hem de yabancı yatırımcılara hizmet veriyoruz. Bugüne kadar değerleme sektöründe yatırımcılara sunduğumuz hizmetler, gayrimenkul sektörüne kazandırdığımız araştırma ve raporlar ile pek çok ödüle layık görüldük. Bugün geldiğimiz noktada sektörün lider firmalarından biri olarak açtığımız yeni şubelerimizle yola devam etme kararı aldık. Şu ana kadar 3 şubemiz vardı, 4 tane daha açtık, yılsonuna kalmadan 2 tane daha açacağız dedi. Bundan sonra merkez ofisimiz dışında 9 şubemizle yerli ve yabancı yatırımcılara hizmet vereceğiz, yeni istihdam olanakları oluşturacağız” şeklinde konuştu.

EVA Gayrimenkul Değerleme gayrimenkul sektörü değerleme şirketleri değerleme sektörü