erhan-boysanoglu-mesa-emlaktasondakika

Erhan Boysanoğlu, emlaktasondakika'ya konuştu!

Sektörden Haberler Uğurcan Tokay 04.12.2014
14. Gayrimenkul Zirvesi'nde Mesa Mesken Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, emlaktasondakika.com mikrofonlarına konuştu.
GYODER tarafından Hilton Bomonti'de düzenlenen 14. Gayrimenkul Zirvesi, önemli isimlere ev sahipliği yaptı. Emlaktasondakika.com olarak özel canlı yayın ve röportajlar gerçekleştirdiğimiz zirvede Erhan Boysanoğlu'da mikrofonumuza konuştu.

Mesa Holding ve Mesa Mesken Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, 14. Gayrimenkul Zirvesi'yle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. Boysanoğlu ‘Gayrimenkul zirvesi, sektörümüzün sorunlarını tartışma, çözümler bulunması anlamında çok önemli bir organizasyon. Buradan olumlu sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz. Zirve, sadece inşaat sektörünü değil yan sektörleri de ilgilendirmekte' diye konuştu.

Mesa olarak İstanbul ve Ankara'da devam ediyoruz

İstanbul ve Ankara'daki projelere devam ettiklerini belirten Boysanoğlu ‘Tema İstanbul'da iki ay erken teslim gerçekleştirebiliriz. Çamlıca'da Mesa projesine tüm hızıyla devam ediyoruz. İstanbul'da Büyükçekmece bölgesinde de çalışmalarımız sürüyor. Anadolu Yakası'nda da yatırımlarımız var. Ankara'da ise Tepe ile ortak inşa ettiğimiz Park Mozaik var, bölgenin en büyüğü olacak. Ayrıca yine Ankara Gaziosmanpaşa'da Koza 66'mız var, satışlarımız yeni başladı. Mesa olarak yurtdışında da çalışmalarımız sürüyor' şeklinde konuştu.

Tüketici  Yasası'ndaki değişiklik panik oluşturacak

27 Kasım 2014 günü Resmi Gazete'de yayınlanan Tüketici Yasası'ndaki değişikliklerle ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulunan Boysanoğlu ‘Tüketici Yasası'nda değişen maddeler sektörü disipline edecek ancak başlangıçta panik oluşturabilir. Yönetici ve firmalar şu anda böyle bir oluşuma hazır değil. Bunlar Avrupa Birliği'nin kuralları. Tüketicinin korunması için çok önemli bir gelişme. Belki biraz tökezleriz ancak önümüzdeki yıl sonunda değişikliklerin oturacağını düşünüyorum. 2015 senesi de 2014 gibi geçecek diye düşünüyorum' dedi.

gyoder erhan-boysanoglu 14. gayrimenkul-zirvesi emlaktasondakika mesa