era logosu

ERA'nın İstanbul seminerlerinin ilki 14 Ocak'ta!

Sektörden Haberler Emine Pile 11.01.2016
Gayrimenkul yatırım danışmanı ERA, kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adaylarına dünyanın en çok kazandıran sektörünü anlatacak.
ERA Gayrimenkul Türkiye, büyümesine verdiği ücretsiz seminerlerle devam ediyor. Avrupa'nın en yüksek gayrimenkul ofisi tutundurma oranlı markası ERA Gayrimenkul, ‘dünyanın en çok kazandıran sektöründe beraber başarmak' sloganıyla kendi işinin patronu olmak isteyenlerle buluşuyor. 

Girişimci adaylarına yönelik İstanbul'da düzenlenecek ücretsiz franchise seminerleri; ‘14 Ocak Perşembe günü WOW Otel Airport', ‘21 Ocak Perşembe Dedeman Otel Bostancı' ve ‘28 Ocak Perşembe Dedeman Otel Gayrettepe'de verilecek. Seminerlerin başlangıç saati ise 19:00.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün avantajlarının gözler önüne serileceği seminerlerde, gayrimenkul danışmanlığının neden en çok kazandıran iş alanlarından biri olduğu konusu da masaya yatırılacak.

Teknolojik işbirliklerine imza attı

Yeni işbirlikleriyle de sektöründe farklılık oluştıurmaya devam eden ERA Gayrimenkul Türkiye, kurum içinde web sitesinin ön yüzünün yenilenmesi, müşteri ilişkileri programı, danışmanlar için mobil uygulama gibi yenilikler yapan ERA Gayrimenkul, bir yandan da eğitim, seminer gibi sosyal sorumluluk faaliyetlerini de sürdürüyor.

Altyapı ve teknoloji alanında gerçekleştirdiği atılımlarla da dikkat çeken ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘Microsoft' ve ‘Findeks'le devrim niteliğinde anlaşmalara imza attı. Gayrimenkul danışmanları ve girişimci adaylarının, sektör uzmanlarıyla bir araya geldiği TEAMERA etkinliklerinde; teknoloji devi ‘Microsoft' ve ‘Findeks' ile önemli işbirliği anlaşmaları imzalandı. 

ERA Gayrimenkul'ün, Microsoft'la imzaladığı işbirliği ile bundan böyle ERA Gayrimenkul danışmanları ofise gitmeden tüm işlerini mobil cihazlardan yürütebilecek. 

Sektörde bir ilk olan Findeks işbirliği ile ise ilk defa kiracı ve alıcının kredi notları satım ve kiralamayı gerçekleştiren tarafla paylaşılacak. 

2016 yıl sonu hedefi; 60 ofis

Aktif 33 ofisi bulunan Era Türkiye, 2016 yılı sonuna kadar bu rakamı 60'a çıkarmayı hedefliyor. 
Avrupa'da alanında lider konumunda bulunan ERA, yüzde 95 tutundurma oranına (ofis açma-kapama oranı) sahipken, ERA Türkiye'de bu oran yüzde 70 olarak gerçekleşti. Diğer markalarda bu oran yüzde 25 civarında. 

era gayrimenkul seminer ERA Gayrimenkul franchise seminerleri