ERA Türkiye

ERA Türkiye, en başarılı ofislerini ödüllendiriyor!

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 15.01.2015
ERA Türkiye’nin en başarılı ofisi, Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek ERA Avrupa Konvansiyonu ve ödül törenine gidiyor.
Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye'nin ofisleri başarılarıyla göz dolduruyor. ERA Türkiye'nin franchise ağına dahil olan ofisler, ERA Türkiye imkanları ile kendilerini gayrimenkul danışmanlığı sektöründe geliştirerek kısa zamanda başarıyı yakalıyor.

ERA Türkiye, 14 Ocak 2015 Çarşamba günü İstanbul Marriott Otel Asia'da gerçekleştirilen ‘ERA Türkiye Ödül Gece'sinde, gayrimenkul danışmanlığı sektöründe fark oluşturan profesyonellerini taçlandırarak en iyi ofislerini ödüllendirdi.

ERA Türkiye Ödül Gece'sinde, en başarılı ofis kategorisinde ERA Koç/Sultangazi Ofisi ve en başarılı gayrimenkul danışmanı olarak da ERA Koç brokerı Hüseyin Karakoç ödüle layık görüldü. ERA Türkiye, en başarılı ofis kategorisinde Türkiye 2.si ERA Tetikler ve Türkiye 3.sü de ERA Kaya olarak belirlendi. En başarılı 2. gayrimenkul danışmanı ERA Tetikler'den İsmet Erdoğmuş ve 3. olarak da ERA Koç'dan Maşallah Beyazyıldız seçildi.

Türkiye'nin en başarılı brokerı, Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenecek ERA Avrupa Konvansiyonu ve ödül törenine katılarak gayrimenkul sektörünün bu prestijli ödül gecesine de tanıklık edecek.

ERA Türkiye Ödül Gece'sinde, ayrıca en çok işlem yapan ofis, danışman, teknoloji, recruiting, ofis yöneticisi, ofis asistanı, kurumsal kimlik, sözleşmeli portföy ve müşteri memnuniyeti kategorilerinde de ofisler ödüllendirildi.

ERA Türkiye ERA Türkiye ödül ERA Türkiye ofis