Ufuk Şevki

ERA, sektörün deneyimli ismi Ufuk Şevki’yi transfer etti

Sektörden Haberler Emine Pile 07.03.2016
Sektörün deneyimli ismi Ufuk Şevki, bundan böyle ERA Türkiye Gayrimenkul Direktörü olarak görev yapacak.
ABD merkezli ve Avrupa ile Ortadoğu'nun dev gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA, Türkiye'deki büyümesine insan kaynağına yaptığı yatırımlarla devam ediyor. ERA, son olarak gayrimenkul franchise sektörünün deneyimli ismi Ufuk Şevki'yi ailesine kattı. ERA ailesinde gayrimenkul direktörlüğü görevine getirilen Şevki'nin, yeni iş fırsatları, kurumsal satış, projeler, devirler, ticari gayrimenkuller ve uluslararası satış konularında uzmanlığı bulunuyor. 

2004 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe faaliyette bulunan Ufuk Şevki, üç uluslararası markada merkez ofis, ofis sahipliği, danışman ve eğitimci pozisyonlarında görev yaptı. Yeni transferle birlikte ERA Türkiye'nin bu yıl ailesine kattığı insan kaynağı sayısı altı oldu.

Yeniliklere açık ve öncü duruşuyla yoluna durmaksızın devam eden ERA Türkiye'de bu çerçevede; atak yılı ilan ettiği 2016'da insan kaynakları, tanıtım ve portföy yatırımlarının yanı sıra yeni işbirlikleriyle de büyüyor. ERA, büyüme ivmesini yıl sonunda ikiye katlamayı hedefliyor. 

 

 

ERA Ufuk Şevki yeni iş fırsatları kurumsal satış projeler devirler ABD merkezli