ERA Gayrimenkul

ERA Gayrimenkul, gayrimenkul franchise sistemini anlattı!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 19.10.2016
ERA Gayrimenkul Türkiye,kendi işini kurmak isteyenlere Bayim Olur musun Fuarı'nda gayrimenkul franchise sistemini anlattı.
ERA Gayrimenkul Türkiye, girişimci adaylarının bir araya geldiği, sektörün önemli etkinliği olan ‘Bayim Olur musun Fuarı'nda, yatırımcı adaylarına gayrimenkul danışmanlığı sektörünü anlattı.  

Bu yıl 14. kez gerçekleştirilen ‘Bayim olur musun? Fuarı'nda yerini alan sektörün önemli gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden biri olan ERA Gayrimenkul Türkiye, az sermayeyle kendi işinin patronu olmanın püf noktalarının anlattığı fuardan memnun ayrıldı.  

ERA Türkiye Franchise Satış Direktörü Kadir Tümen'in ‘'Franchise Satış Yöneticisinin söylememesi gereken 10 şey'' konulu sunumu katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Bu denli şeffaf bir yaklaşım, iş kurmak isteyen yatırımcı tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.  Fuarın ardından bir değerlendirme yapan ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, fuarda sektör çeşitliliğinin sevindirici olduğuna dikkat çekti. Baygan “Herhangi bir girişimcinin fuara  gelip ilk defa temas ettiği bir firma ile sözleşme imzalaması beklenmez. Hiçbir firmanın da bu tip bir satış beklentisi yoktur. Bu arada daha önce görüşmesi tamamlanmış temasların fuarda sözleşmeye dönmesi ise farklı bir şey tabi. Biz de bu konuda şanslılardan idik 2 pasta kestik. Yani 2 görüşmeyi sonlandırdık” dedi.
Türkiye'de ERA Gayrimenkul algısının yükselmesinden oldukça memnun olduklarını ifade eden Baygan, fuarda kurdukları temasların büyük çoğunluğunun geri dönüşünden emin olduğunu söyledi.

‘Bayim Olur musun Fuarı'nda girişimci adaylarıyla yakından ilgilenen ERA Gayrimenkul Türkiye, az sermaye ile ERA Gayrimenkul'ün referansından güç alarak kısa sürede çok kazanç sağlayan bir işin patronu olmayı vaat ediyor.

 

ERA Gayrimenkul kadir tümen