Cityscape Dubai

Emlaktasondakika'dan Cityscape Dubai'ye çıkarma!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 02.09.2015
Emlak haberciliğinde daima en önde olan Emlaktasondakika.com, Dubai'de düzenlenecek olan Cityscape Global 2015'e adeta çıkarma yapıyor.
Arap yatırımcının Türkiye'ye ilgisi açıkça ortadayken Cityscape Global 2015'e katılmak Türk firmalarına oldukça cazip geliyor. 2014'te fuara katılım 30 iken, 2015'te bu sayı ikiye katlandı ve 61 oldu.

Hal böyleyken gayrimenkulün kalbi 3 gün Dubai'de atacak Emlaktasondakika.com da elbette orada olacak. Mehmet Çiçekçi, Ali Asatekin ve Songül Karahan'ın Dubai'de temsil edeceği emlaktasondakika.com'un İstanbul ayağı Hüseyin Belibağlı, Uğurcan Tokay, Sinem Öztürk, Zeynep Karabağ, Emine Pile ve Ayşe Özlem Kuruca'dan oluşacak.

Dubai ekibiyle 24 saat dirsek temasında olacak olan İstanbul'daki ekip, dünya gayrimenkul sektörünü buluşturan organizasyondaki tüm gelişmeleri saniyesi saniyesine okuyucularına aktaracak.

8 Eylül'de başlayacak ve 10 Eylül'de sona erecek olan Cityscape Global 2015'e editörleri, reklamcıları ve canlı yayın ekibiyle katılan Emlaktasondakika, dev fuarın nabzını tutacak. 

An be an fuarda yaşananları aktaracağımız canlı yayınlarımız, Cityscape'te yer alan firmalarla ilgili haberlerimizle Dubai'yi bir tık uzağınıza taşıyacağız. 

Dubai Cityscape 2014

Cityscape Dubai