stediacam çekimlerinden bir kare

Emlaktasondakika.com’dan sektöre bir yenilik daha!

Sektörden Haberler 04.11.2017 15:35

Etkinlik Takvimi, canlı yayın ve 3D çekim gibi birçok yeniliği sektörle tanıştıran emlaktasondakika, şimdi Steadicam'la piyasaya yeni soluk getiriyor.

Gayrimenkul ve emlak haberciliği sektörünün lideri emlaktasondakika.com, hayata geçirdiği yeniliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Etkinlik Takvimi, canlı yayın, 3D çekim gibi birçok yeniliği piyasaya sunan emlaktasondakika.com, iç mekan çekimlerine yeni bir bakış açısı getiriyor.

Emlaktasondakika.com 3D çekimlerinin tamamını görmek için tıklayın!

Emlak Konut'un Anadolu'daki 3 projesi Steadicam'le emlaktasondakika'da

Emlak Konut GYO'nun Anadolu'daki Başkent Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları ve Niğde Emlak Konutları olmak üzere 3 projesini yeni çekim modeliyle görüntüleyen ve Steadicam teknolojisini piyasaya sunan emlaktasondakika.com, sektöre yeni bir bakış açısı getirdi. 3D çekim teknolojisiyle iç mekanlarda gezme imkanı sunan emlaktasondakika.com, Stediacam'le mekanları geniş açıdan görme imkanı sunacak.

Son dönemde kullanım alanlı hızla yaygınlaşan Steadicam, emlaktasondakika.com'un vizyoner bakış açısı sayesinde emlak sektörüne de adım atmış oldu.

Geniş açıyla bakma imkanı sunuyor

Özellikle örnek dairelerin kullanım alanını en geniş açıdan görme imkanı sunan Steadicam çekimleri, ev almak isteyenlere konutları detaylıca inceleme fırsatı sunacak.

Ev almak isteyenlerin gözdesi

Emlaktasondakika.com, Steadicam teknolojisini piyasayla tanıştırırken aynı zamanda konut alıcılarına da büyük bir hizmeti sunmuş oluyor.

Steadicam Nedir: Kameramanın ağırlıklar ile dengelenmiş bir çeşit alet giysisi ile beraber kamerayı kullanarak çekim yapmasını sağlayan sistemin adıdır.