CNR Emlak Fuarı

Emlaktasondakika standına yoğun ilgi!

Sektörden Haberler Emine Pile 05.11.2015
Gayrimenkul sektörünün dev firmalarını ve büyük projelerini buluşturan CNR Emlak Fuarı 2015 tüm hızıyla devam ediyor.
Türk gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanları, konut ve iş merkezi projeleri için büyük fırsatlar sunan EMLAK 2015-Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı ikinci gününde de büyük ilgi görüyor. 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında ITF Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen fuar konut projelerine ev sahipliği yapıyor. İnşaat firmalarının birçok yeni projeyi ilk defa görücüye çıkardığı fuarda Emlaktasondakika.com ekibi de canlı yayınlarla bu heyecana ortak oluyor. 

Emlaktasondakika.com ekibi, canlı yayın hazırlığında...

Fuarın ilk gününden itibaren sektörün patronları ve önde gelen isimleri ile bir araya gelip son gelişmeleri aktaran Emlaktasondakika, canlı yayın programları, özel röportajlar ve görüşmeler ile konut projelerine destek oluyor. 

Emlak 2015 Fuarı'nda emlaktasondakika.com standı
Emlak Fuarı'nda canlı yayınlarla dikkat çeken Emlaktasondakika.com standı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılaştı.

İnşaat firmalarının değerli isimlerini standında ağırlayan Emlaktasondakika ekibi, gerek kamera önü gerek ise kamera arkasında büyük bir özveri ile emlak sektörüne dair gelişmeleri aktarıyor. 

100 firmanın boy gösterdiği fuarda 25 metrekarelik standıyla yer alan Emlaktasondakika.com, canlı yayınları ve özel röportajlarıyla organizasyona damga vuruyor. Sektörün önemli oyuncularını buluşturan Emlak Fuarı 2015, 8 Kasım'a kadar devam ediyor.

Emlaktasondakika ekibi ve ziyaretçiler

CNR Emlak Fuarı