katar fuarı

Emlaktasondakika, Qatar öncesi son detayları konuştu

Sektörden Haberler 17.04.2017 15:29

Türkiye’nin gerçek gayrimenkul sitesi Emlaktasondakika.com, Expo Turkey by Qatar öncesi haber toplantısı gerçekleştirdi.

Gayrimenkul haberciliği konusunda sektörün lideri olan ve ulusal ve uluslararası tüm gayrimenkul fuarlarını an be an takip eden Emlaktasondakika.com, Expo Turkey by Qatar için hazırlıklarını yaptı.

MIPIM ve Cityscape Fuarı'ndan sonra şimdi de Expo Turkey by Qatar'da çıkarma yapacak olan Emlaktasondakika.com ekibi, fuar öncesi bir araya geldi. Yoğun bir şekilde geçecek olan Qatar'daki fuar öncesi gerçekleştirilen motivasyon toplantısında haber çalışmaları, iş planı, canlı yayın röportajlarının akışı gibi konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 

SEKTÖR EXPO TURKEY by QATAR'I ESD'DEN TAKİP EDECEK  

Fransa'da 14-17 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenen MIPIM Fuarı'nda olduğu gibi Expo Turkey by Qatar Fuarı öncesi sıkı bir şekilde hazırlanan ESD kadrosu, iddiasını ortaya koydu “Tüm sektör, fuarı Emlaktasondakdakika'dan takip edecek” dedi.

Türkiye ve Qatar'ın stratejik ortaklığının dünya sahnesine çıkacağı fuar, Türkiye ve Qatar ülkeleri arasındaki işbirliği olanaklarını daha da artıracak. Bu iki ülkenin Körfez bölgesindeki diğer ülkelere yatırım ve işbirliği fırsatlarını da kuvvetlendirecek. 

Mehmet Çiçekçi, Uğurcan Tokay, Ali Asatekin ve Recep Birdal'dan oluşan 4 kişilik kadrosuyla fuara katılacak olan emlaktasondakika.com, 24 metrekare büyüklüğündeki standından özel canlı yayın ve röportajlar gerçekleştirerek, organizasyonu an be an Türkiye'deki takipçilerine aktaracak.