Emlak Konut Ispartakule Evleri / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Emlak Konut Ispartakule Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Emlak Konut Ispartakule Evleri

Emlak Konut'tan 1500 aileye konut umudu!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 03.06.2015
Emlak Konut GYO Ispartakule’deki arsasının üzerine orta ve alt gelir grubu için geliştirdiği 1500 konutu kura ile satacak.
Emlak Konut Ispartakule Evleri' ile dar ve orta gelirli vatandaşları ev sahibi yapmayı hedefleyen kurum, 15 bin lira peşinat ile 240 ay vade imkanı sunuyor.

Orta ve alt gelir grubundaki vatandaşların konut sahibi olmalarını hedefleyen projede taksit ödemeleri teslimden sonra başlayacak. Şehit aileleri, gazi ve engelliler düşünülerek projelendirilen ‘Emlak Konut Ispartakule Evleri' özel ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor.

Emlak Konut Ispartakule Evleri başvuru formu için tıklayınız

Emlak Konut Ispartakule Evleri için ön talep başladı!

Taksitler konut tesliminde başlayacak

Toplam 1.500 konutun kuraya sunulacağı ve 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki konutların yer alacağı projede alt ve orta gelir grubu için ayrı ayrı ödeme planları oluşturuldu. Emlak Konut GYO'dan yapılan açıklamada “Taksitlerin konut teslimine başlanması kaydıyla kalan tutara her 6 ayda bir TÜFE uygulanarak ve 240 aya varan vadelerle TÜFE'li satış yöntemiyle satılması öngörülmektedir” denildi.

Emlak Konut Ispartakule Evleri nerede?

Konutların 1.500'ü kuraya sunulacak

Toplam inşaat alanı 448 bin 726 metrekare olarak planlanan Emlak Konut Ispartakule Evleri 20 adet 1+1, 694 adet 2+1, 1.025 adet 3+1, 110 adet 4+1'den oluşan toplam 1.849 adet konut ile 33 adet ticari üniteyi bünyesinde barındırıyor. Projede ayrıca kapalı spor salonu, anaokulu ile bir de konferans salonunu içerisinde barındıran 24'er derslikli ilk ve ortaöğretim okulu yer alıyor. Genel pay içindeki dağılıma bakıldığında 3+1 kullanım tipindeki konutların 1025 adetlik sayısı dikkatlerden kaçmıyor. Şartnamesi hazırlandıktan sonra ihaleye çıkarılması beklenen projenin ortalama 3 yıl içinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor. Konutların kurası 12 Temmuz 2015 Pazar günü çekilecek.

Kalitesi yüksek olacak

Emlak Konut GYO'nun arsa satışı karşılığı geliştirdiği projelerde olduğu gibi burada da kullanılacak malzeme kalitesinin yüksek olması ön görülüyor. Bölgede yer alan diğer markalı konutların ortalama metrekare fiyatları 3 bin – 4 bin 500 lira bandında seyrettiği öngörülürse kurum buna yakın bir kalitedeki konutu ortalama fiyatı 2 bin 600 liradan kura ile satacak. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Emlak Konut GYO Ispartakule Emlak Konut Ispartakule Evleri Emlak Konut Ispartakule Evleri kura