Elysium Es Beykoz / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Elysium Es Beykoz projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elysium Es Kavacık

Elysium Es Beykoz'da 120 ay 0,65 faiz!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 03.09.2016
Ofton İnşaat projesi olan Elysium Es Beykoz'da satışlar başladı.
Lansman öncesi özel avantajlar sunan Elysium Es Beykoz projesinde 60 ay 0 faiz, 120 ay ise 0,65 faiz oranlarıyla taksitlendirme yapılıyor. 120 konutluk bir proje olan Elysium Es Beykoz'da teslimler 2018 Eylül'de gerçekleştirilecek.

Elysium Es Beykoz, Anayolu Yakası'nın iş ve yaşam merkezi Kavacık'ta büyük şehirde yaşamnın tüm sıkıntılarına 'es' vereceğiniz, her yönden nedes alacağınız bir yaşam sunuyor. İstanbul'un en değerli semtlerinden Kavacık'ta ormanın, Boğaz'ın, şehrin havasını aynı anda soluyacağınız ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyor.

Geniş balkonlar ve teraslar

Elysium Es Beykoz, İstanbul'un yeşilini ve mavisini şehrin en merkezi noktalarından birinde 1+1, 2+1, 1+1 dubleks ve 2+1 dubleks daireleriyle sunuyor. Geniş balkon ve teraslarda bitmeyen sohbetler, yeni geniş camlardan manzaranın keyfi, ormanın tertemiz havasını içinize çekerek pazar kahvaltıları ve belki zinde bir sabah koşusu....

Elysium Es Beykoz'un arkasındaki geniş yeşil ormanla hem doğandan hem şehrin kalbinden kopmadan, kapalı yüzme havuzu, SPA ve fitness salonuyla konfor yaşatıyor. Elysium Es Beykoz, Acarloft AVM ve Beykoz Konakları'nın yanı başında, sahile 2, Kanyon AVM ve Metrocity AVM'ye 10, Etiler'e 9, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 12, İstinye Park'a 13, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ise 16 kilometre mesafede yer alıyor. 

Elysium Es Beykoz