İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı

Ege’nin prestijli emlak fuarı 27 Eylül’de açılıyor

Sektörden Haberler Emine Pile 14.04.2018
İzmir Property Expo/İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 27-30 Eylül 2018 tarihlerinde Fuar İzmir’de gerçekleştirilecek.
İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 27-28-29-30 Eylül 2018 tarihlerinde 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak.

İzmir'in emlak ve gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının, sektörün ileri gelen temsilcilerinin, yatırımların, ulusal ve uluslararası yatırımcıların bir araya geleceği, yeniliklerin ve gelişmelerin de sergileneceği fuar İzmir Ticaret Odası ve İzmir Emlak Komisyoncuları Odası önderliğinde gerçekleştirilecek. 

SEKTÖR TEMSİLCİLERİ BULUŞUYOR 

İzmir'in her geçen gün artan proje sayısı ve artış gösteren satış değerleriyle yatırımcının ilgisini çeken önemli bir kent niteliğinde olması, fuarın önemini daha da artırıyor. 

Fuarda ‘Emlak Sektörünün Geleceği', ‘İzmir'de Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projeleri', ‘İzmir'de İnşaat Sektörüne Yön Verenler' konulu paneller düzenlenecek. 

Elit Fuarcılık tarafından organize edilen ve İzmir'de ilk kez yapılacak olan Ege'nin prestijli fuarı İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, 27 Mayıs 2018 tarihinde kapılarını açacak. 

Adres: Ankara Caddesi No:97 Kat:1 Bayraklı/İzmir

www.izmiremlakfuari.com

 

İzmir Property Expo İzmir Emlak Fuarı İzmir emlak fuarı kentsel dönüşüm