izmir emlak gayrimenkul ve yatırım fuarı

Ege’nin ilk emlak fuarı görkemli açılışa hazırlanıyor

Sektörden Haberler Esra Karaşin 17.04.2018
İzmir gayrimenkul piyasasını değerlendirmek üzere 20 Nisan günü, The Marmara Hotel Taksim'de basın toplantısı düzenleniyor.
İzmir Ticaret Odası ve İzmir Emlak Komisyoncuları Odası önderliğinde, Elit Fuarcılık tarafından organize edilen İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 21 Haziran'da kapılarını açmaya hazırlanıyor. 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuar, İzmir'in emlak ve gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarını, sektör temsilcilerini, ulusal ve uluslararası yatırımcılarını bir araya getirecek.

Hayata geçirilen büyük projelerle, her geçen gün artan proje sayısı ve artış gösteren satış değerleriyle İzmir yatırımcının ilgisini çeken önemli bir kent haline geldi. İzmir'in şehircilik anlamında hızla dönüşen bir kent olması düzenlenecek olan İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nı önemli kilit noktası haline getiriyor.

İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı sayesinde sadece İzmir ve çevresinde değil, Türkiye'nin dört bir yanından da dev projelere yatırım yapabilecek bir kitlenin olması, İzmir emlak ve gayrimenkul piyasasının önem kazanmasında önemli rol oynayacak.

İzmir gayrimenkul piyasası değerlendirilecek

Emlak ve gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının, inşaat sektörünün ileri gelen temsilcileri ile ulusal ve uluslararası yatırımcıların bir araya geleceği fuar öncesinde, “Markalı Konut” konseptinin yükselişe geçtiği İzmir gayrimenkul piyasasını değerlendirmek üzere 20 Nisan Cuma günü, saat 10:30'da The Marmara Hotel Taksim Balo Salonu'nda basın toplantısı düzenleniyor.

 

 

izmir emlak gayrimenkul ve yatırım fuarı egenin ilk emlak fuarı açılıyor