<
Ege Yapı Group

Ege Yapı Group’a onurlu ödül!

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 28.02.2015
EgeYapı Group, Bilkent Üniversitesi 2. Marka Ödülleri’nde onur ödülüne layık görüldü.
Gayrimenkul sektörünün genç, dinamik ve yenilikçi markası EgeYapı Group, Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü tarafından gerçekleştirilen 2. Marka Ödülleri'nin sponsoru oldu. Türkiye'nin ilk ve tek tescilli öğrenci kulübü tarafından gerçekleştirilen yarışmada 10 farklı kategoride aralarında Google, Coca Cola, Toyota, Nivea gibi markaların bulunduğu 40 farklı şirket üniversite öğrencileri ve Türkiye genelinde oylandı. Markaların doğuşu, hikayesi ve marka birleşenleri ile nasıl değer oluşturduklarını inceleyen ve bu alanda başarılı görülen markaların değerlendirildiği yarışma sonrasında Sheraton Ankara Hotel'de 27 Şubat Cuma günü 2. Marka Ödülleri töreni gerçekleştirildi. 

Kategorilerde birinci gelen markaların temsilcilerinin ve destekçilerin ağırlandığı törende, sponsorlar arasında yer alan gayrimenkul sektörünün lider markalarından EgeYapı Group Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü tarafından onur ödülüne layık görüldü. 

EgeYapı Group adına ödülü alarak açılış konuşmasını gerçekleştiren EgeYapı Group Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Saygın Aksoy gecenin anlam ve önemine yönelik şunları söyledi:

"Gayrimenkul sektörünün dinamik ve genç oyuncularından biri olan EgeYapı Group, gençlerimizin eğitimini ve gelişimini her daim desteklemekte ve sahiplenmektedir. Markaların, değer ve güven oluşturmak için çalıştığı ve yatırım yaptığı bu dönemde 2. Marka Ödülleri'nin bu alandaki algıyı güçlendirici bir organizasyon olduğunu düşünüyoruz. Günümüzde markalar ve sektörler için süreklilik hayati önem arz ediyor. Başarıya giden yolun  en büyük adımlarından biri olan sürekliliğin içinde bulunduğumuz bu organizasyon için de geçerli olmasının büyük önem taşıdığını düşünüyoruz. Bu gibi organizasyonların tüm öğrencilere ve eğitim kurumlarına örnek olmasını dileriz. Değerlendirme sonucunda ödül almaya aday gösterilen ve 10 farklı kategoride ödül alan tüm markaları tebrik ediyoruz" dedi.

Ege Yapı Group Ege Yapı Group ödül Bilkent Üniversitesi Marka Kulünü 2. Marka Ödülleri