Easy Stone

Easy Stone Türkiye, inşaatta çığır açıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 19.02.2015
Easy Stone Türkiye, geliştirdiği taş sıva kaplaması ile yeni bir çığır açıyor.
Türkiye'nin ilerleyen inşaat sektörüne dekorasyon malzemesi olarak katkıda bulunan Easy  Stone Türkiye, geliştirdiği taş sıva kaplaması ile yeni bir çığır açıyor.

İnşaat malzemesi konusunda önemli bir birikime sahip olan Easy Stone Türkiye, devrim niteliğinde bir buluş yaptı. İç ve dış mekanların cephelerini hedef alan Easy Stone Türkiye, gerçek taşın otantik ve doğal görünüşünü binaların yüzeylerine taşıdı. 

Yapılan işlemin “Toz halindeki gerçek taşı sadece su ekleyerek tekrar taşlaştırma” olarak açıklayan firma yetkilileri, kalıcı bir netice elde ettiklerine dikkat çekti. Bu işlem ile Easy Stone'u bina cepheleri, iç duvarlar ve herhangi bir sıvalı yüzeyi kaplamak mümkün olabiliyor.

Taş sıvada bu bir ilk

Bugüne kadar yapılan ilk taş sıva kaplaması olarak nitelenen Easy Stone'nun esasını doğal taşlar oluştuyor. Özel işlemlerden geçirilerek toz haline getirilen malzeme, daha sonra doğru su oranı ile karıştırılarak sıva haline geliyor. İstenen renk ve desenin verilebildiği sıva, yüzeylere kolayca uygulanabiliyor. Teknolojik avantajları olan sıva, esnek ve uygun maliyeti ile ideal çözüm sunuyor. Easy Stone, yerleşim binaları, ticaret merkezleri, ofis binaları, medikal merkezler, eğitim enstitüleri, spor ve fitnes kompleksleri, kapalı mekanlar, duvarlar ve herhangi bir sıva yüzeyi olmak üzere her yerde kullanılabiliyor.

Kolay çözüm, gerçek taş Easy Stone ile yapılan kaplamalarla aynı zamanda ekonomik avantajlar sağlanıyor. Kolay işlenebildiği için iş ve işçilik maliyeti son derece düşük. Değişik hava şartlarına karşı dayanıklı bir malzeme olan Easy Stone, rutubete ve sıcaklık değişikliklerine karşı son derece iyi sonuç veriyor. İnşaat dünyasında ideal bir çözüm malzemesi olarak sunulan malzeme ile enerji tasarrufu da sağlanabiliyor. 

Restorasyon projelerinde kullanılabilen bu yeni ve eşsiz ürün ile gerçek taşın otantik görünüşü, dokunuşu ve niteliği mekanlarda yeniden canlanıyor. 

Easy Stone Türkiye taş sıva