Easy Stone

Easy Stone Azerbaycan'a bayilik verdi

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 17.03.2015
Doğanın sunduklarını özgün tasarım anlayışıyla harmanlayarak mekanlara taşıyan Easy Stone şimdi de Azerbaycan'da...
Türkiye'deki inşaat sektöründe her geçen gün daha da büyüyen Easy Stone, bayilik ağını Azerbaycan'a kadar genişletti. Bayilik sistemiyle çalıştıklarını ilere süren firma yetkilileri bayileşme ağı dışında da proje bazlı çalışmalarda yer aldıklarını beyan ettiler.

İstanbul ve Ankara'da olmak üzere 2 ana bayileri olduğunu söyleyen yetkililer, son zamanlarda gelen teklifleri değerlendirerek Azerbaycan'da da var olacaklarını müjdesini verdiler. Anabayii sözleşmesinin imzalandığnı belirten yetkililer proje bazlı olarak Antalya'da cafe, İstanbul'da cami ve spor kompleksinde çalışmalar gerçekleştirdiklerini dile getirdiler.

Taş sıvada bu bir ilk

Bugüne kadar yapılan ilk taş sıva kaplaması olarak nitelenen Easy Stone'nun esasını doğal taşlar oluşturuyor. Özel işlemlerden geçirilerek toz haline getirilen malzeme, daha sonra doğru su oranı ile karıştırılarak sıva haline geliyor. İstenen renk ve desenin verilebildiği sıva, yüzeylere kolayca uygulanabiliyor. Teknolojik avantajları olan sıva, esnek ve uygun maliyeti ile ideal çözüm sunuyor. Easy Stone, yerleşim binaları, ticaret merkezleri, ofis binaları, medikal merkezler, eğitim enstitüleri, spor ve fitnes kompleksleri, kapalı mekanlar, duvarlar ve herhangi bir sıva yüzeyi olmak üzere her yerde kullanılabiliyor.

Fuar katılımlarına önem veriliyor

İstanbul, Ankara ve İzmir'de düzenlenen yapı fuarlarına katılan marka, tüketicilerden yoğun ilgi görüyor. Ürünü tanımaya çalışan tüketiciler Easy Stone standından memnuniyetle ayrılıyor.

Easy Stone nedir?

Gerçek taşı sadece su ekleyerek tekrar gerçek taş haline getiren bir toza dönüştürmesi işlemidir. Bu işlem East Stone'u bina cepheleri, iç duvarlar ve herhangi bir sıva yüzeyi kaplamak için en üst düzey çözüm haline getiriyor.

Nerelerde kullanılır?

Yerleşim Binaları
Ticaret Merkezleri
Ofis Binaları
Medikal Merkezler
Eğitim Enstitüleri
Spor ve Fitnes Kompleksleri
Kapalı Mekan Yüzeyleri
Duvarlar
Herhangi Bir Sıva Yüzey

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Easy Stone Easy Stone yapı ürünü Easy Stone taş sıva Easy Stone Yapı Fuarları Azerbaycan